Last Minute

Continental Resort

Dovolenka strávená v resorte Continetal Resort, je dobrou volbou kde sa snúbi dobrá cena a výhodná poloha. Odporúčame pre všetky vekové kategórie. PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY Čítať viac
od 0 €
Kalkulovať
  • 9.9

    Hodnotenie

Termíny a ceny

Termíny na tento zájazd sú aktuálne nedostupné. V prípade bližších informácií nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 37 655 00 11/12 alebo emailom na turancar@turancar.sk .

Ďakujeme za pochopenie, kolektív CK Turancar.

Podobná ponuka TU

V cene sú zahrnuté

prenájom apartmánu. 

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: kaucia 100,- EUR, forfait osoby nad 4 roky 40,- EUR (zahŕňa spotrebu energií, posteľnú bielizeň, uteráky, telefón, 1 parkovacie miesto, záverečné upratovanie (kuchynský kút musí klient nechať čistý, inak si rezidencia stiahne z kaucie 30,-EUR), miestna pobytová taxa (platba na mieste). Klubová karta - osoby nad 4 roky od 20.5.do 15.9. 37,-EUR/týždeň - bazén, detský bazén, kanoe na pláži, biliard, stolný tenis plážový servis (slnečník a 2 kreslá).   Odporúčaný poplatok: komplexné cestovné poistenie 3,70 EUR/os./deň alebo poistenie plus 4,70 EUR/os./deň.  Ostatné príplatky: na vyžiadanie platba na mieste - klimatizácia v monolocale 30 ,-EUR, bilocal 40,- EUR, trilocal 50,- EUR. Posteľná bielizeň a uteráky extra výmena 16,- EUR/osoba. Detská postieľka 35 EUR - hlásiť pri rezervácii. (klient si môže priviesť vlastnú). Zvieratá menšieho vzrastu povolené za poplatok 30,-EUR/ dezinfekcia.


Continental Resort - viac informácií

Dovolenka strávená v resorte Continetal Resort, je dobrou volbou kde sa snúbi dobrá cena a výhodná poloha. Odporúčame pre všetky vekové kategórie.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Continental resort sa nachádza sa cca 500m od centra meste Tirrenia a je obklopený je nádhernou záhradou.  
Mono 3 – terasa, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím  kreslom, izba s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, možnosť detskej postieľky. Mono 4 – predzahrádka alebo patio, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, izba s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, možnosť detskej postieľky. Bilo 4 – TYP A - bez terasy, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, izba s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, možnosť prísteľky, alebo detskej postieľky. Bilo 4 – apartmán rozmiestnený na jednom poschodí, alebo 2 poschodiach, patio, alebo terasa, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, izba s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, možnosť prísteľky alebo detskej postieľky. Trilo 6 - apartmán rozmiestnený na jednom poschodí alebo 2 poschodiach, patio alebo terasa, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, izba s manželskou posteľou, izba s 2 lôžkami, sociálne zariadenie, možnosť prísteľky  alebo detskej postieľky. Všetky apartmány sú vybavené TV, wifi , trezorom, telefónom, klimatizácia (za poplatok).  
V resorte sa nachádza recepcia, reštaurácia s terasou, bazén, detský bazén, stolný tenis, prenájom bicyklov (za poplatok), miniklub, detské ihrisko a krásna záhrada..  
priamo pri jemnej piesočnatej pláži, plážový servis (slnečník a 2 kreslá).  
bez stravy. Možnosti stravy obed alebo večera v reštaurácii pri pláži.  
individuálna

Informácie o krajine a stredisku

Toskánsko

Informácie o krajine a stredisku

TALIANSKO
Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.

Toskánsko - výnimočný región, preslávený medzi návštevníkmi najmä vyhlásenými kolískami umenia, ako sú Florencia, Pisa, Siena, San Gimignano, Arezzo a mnoho ďalších.  Avšak Toskánsko nie sú len prenádherné mestá, z ktorých na vás dýcha umelecká a historická atmosféra na každom kroku. Je to aj očarujúce pobrežie, tiahnuce sa pomyselne od Carrarských lomov (kde vyberal svoje mramory slávny Michelangelo pre svoje najlepšie diela), po Národný park Maremma, kde by sme našli ostrov Giglio, súčasť Národného parku toskánskeho súostrovia, ktoré údajne vytvorila sama Venuša a dnes je najväčším morským parkom v Európe so svojou asi najznámejšou dominantou - ostrovom Elba. Kraj ospevovalo množstvo umelcov, ako napr. Dante, Bocaccio a mnoho ďalších. Skúste sa ale pozrieť aj do toskánskeho vnútrozemia – malebnej krajiny lemovanej cyprusmi, olivovými hájmi a vinicami akoby vyskočili z obrazov renesančných umelcov, ktorí šírili tento ráz krajiny po celom svete a už len zážitok jazdy týmto krajom je nezabudnuteľný. Nájdete tu veľké množstvo typických miestnych usadlostí, v ktorých väčšinou môžete ochutnať množstvo miestnych produktov, ako sú vína (Chianti - typické červené víno skvele doplňujúce chuť vyhláseného florentského bifteku - bistecca alla fiorentina, či Montalcino a Montepulciano, z bielych potom Vernaccia di San Gimignano alebo svieži Galestro), olivový olej, rôzne typy polievok (ribollita s kúskami chleba a fazuľami), crostini s rôznymi paštétami (menšie toasty) či typický dezert zvaný cantuccini (tvrdé sušienky s mandľovou príchuťou).
    
Naši partneri