Last Minute

Eftalia Downtown Hotel

Mestský hotel Eftalia Downtown tvorí súčasť známej hotelovej siete Eftalia. Hotel je určený predovšetkým pre všetkých, ktorí hľadajú rušný nočný život blízko centra vyhľadávaného letoviska Alanya, romantic... Čítať viac
od 843 € 701 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 13.08. - 20.08.

  Ut - Ut 7 nocí
  • BTS
  • KSC
  • raňajky
  cena s poplatkami za os. 945,00 € 779,17 €
 • 19.08. - 29.08.

  Po - št 10 nocí
  • PZY
  • raňajky
  cena s poplatkami za os. 1 115,00 € 910,07 €
 • 20.08. - 27.08.

  Ut - Ut 7 nocí
  • BTS
  • KSC
  • raňajky
  cena s poplatkami za os. 930,00 € 767,62 €
 • 23.08. - 30.08.

  Pi - Pi 7 nocí
  • BTS
  • TAT
  • raňajky
  cena s poplatkami za os. 887,00 € 734,51 €
 • 23.08. - 03.09.

  Pi - Ut 11 nocí
  • BTS
  • KSC
  • raňajky
  cena s poplatkami za os. 1 113,00 € 908,53 €
 • 27.08. - 03.09.

  Ut - Ut 7 nocí
  • BTS
  • KSC
  • raňajky
  cena s poplatkami za os. 843,00 € 700,63 €

V cene sú zahrnuté

7, 10, resp. 11x ubytovanie so službami ultra all inclusive, letecká doprava Bratislava - Antalya - Bratislava, alebo Košice - Antalya - Košice, alebo Piešťany - Antalya - Piešťany, alebo Poprad - Antalya - Poprad, transfer letisko - hotel - letisko, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emisný a environmentálny príplatok 25 EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo PLUS. Upozornenie: z uvedených cien nie je možné uplatniť zľavu pre firemných partnerov.

Eftalia Downtown Hotel - viac informácií

Mestský hotel Eftalia Downtown tvorí súčasť známej hotelovej siete Eftalia. Hotel je určený predovšetkým pre všetkých, ktorí hľadajú rušný nočný život blízko centra vyhľadávaného letoviska Alanya, romantické večerné prechádzky po plážovej promenáde alebo posedenie v niektorej z reštaurácií či bare v blízkom prístave.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

v stredisku Alanya v Turecku, od pláže ho delí iba cestná komunikácia. Od historického centra s nákupnými možnosťami, s množstvom obchodov, barov, reštaurácií, diskoték a nočných klubov je vzdialený len 1 km. Dostanete sa tam príjemnou prechádzkou, alebo môžete využiť miestnu dopravu a od letiska v Antalyi 125 km.

hotelový komplex tvoria 3 hotelové budovy a 1 apartmánový blok. Súčasťou hotelového komplexu je vstupná hala s recepciou, garden bar (08.00-24.00), hlavná reštaurácia, bar pri pláži (za poplatok), à la carte reštaurácia, vonkajší bazén, malý detský bazén, vnútorný bazén, detské ihrisko, konferenčná miestnosť s kapacitou 40 osôb, nákupná pasáž. Ľahké športové aktivity - stolný tenis, šípky, fitnescentrum. Hotel príležitostne organizuje večery so živou hudbou. Wellness centrum - turecké kúpele, sauna, masáže a iné procedúry za poplatok. Za poplatok hotel ponúka služby lekára a kaderníctvo. Wi-Fi pripojenie v priestoroch lobby zdarma.

Príjemne zariadené dvojlôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky alebo veľké priestranné large izby s max. obsadenosťou 2+2. Každá izba disponuje vlastným sociálnym zariadením (sprchový kút, WC, sušič na vlasy), telefónom, SAT TV, trezorom (za poplatok), minibarom (za poplatok), balkónom a klimatizáciou. Wi-fi pripojenie na izbe zdarma.

známa piesočnato-kamienková pláž Keykubat je dostupná len cez miestnu komunikáciu. Na pláži sú k dispozícii sprchy. Plážové ležadlá, matrace a slnečníky sú za poplatok. Plážové osušky nie sú k dispozícii. K dispozícii plážový bar 08:00 - 18:00 za poplatok. Ponuka vodných športov na pláži za poplatok.

 raňajky alebo polpenzia formou bufetových stolov – raňajky (7.30-9.30) a večera (19.00-21.00). Alkoholické a nealkoholické nápoje v bare pri reštaurácii za poplatok. Poznámka: hotel si vyhradzuje právo na zmenu času konceptu.
letecká

Informácie o krajine a stredisku

Alanya

Informácie o krajine a stredisku

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 83,4 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samo­zrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazá­rom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak si vyberiete Turecko za destináciu, či už s First minute zľavami alebo ako Last minute dovolenku, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zá­jazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi.
ALANYA
Známe stredisko Alanya sa nachádza približne 120 km od Antalye, na východe Tureckej riviéry. Krásnu panorámu letoviska ne­odmysliteľne dotvára pohorie Taurus. Alanya je rušné mesto i turistické stredisko s bohatým nočným životom zároveň, nájdete tu piesočnaté i kamienkové pláže, známu Červenú vežu, jaskyňu Damlatas s liečivými účinkami a množstvo ho­telov, reštaurácií, barov, kaviarní a diskoték. Alanyi dominuje starobylá pevnosť, ktorá sa týči nad morom a návštevníkom poskytne fantastický pohľad na známu Kleopatra Beach či malebný prístav. Starobylá pevnosť je prístupná prechádzkou alebo lanovkou. Neopakovateľnú atmosféru si vychutnáte pri prechádzke starým mestom i pri nakupovaní v orientál­nom bazáre. Na svoje si príde každý – rodiny s deťmi, mi­lovníci histórie aj návštevníci, ktorí vyhľadávajú počas dovolenky rušnú zá­bavu alebo športové možnosti. Strediská patriace do oblasti Alanya: Okurcalar, Avsallar, Turkler, Payallar, Konakli. Transfer z letiska v Antalyi do Alanye trvá približne 3 hod.

Naši partneri