Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam *****

Royal Holiday Palace

Turecko - Lara # Stiahnuť
Popis

Luxusný rezort v podobe paláca sa nachádza na pobreží Tureckej riviéry vo vyhľadávanom stredisku Lara, ktoré je len neďaleko od letiska v Antalyi. Hotelový rezort ponúka výborné služby ultra all inclusive, nadštandardný servis a nezabudnuteľnú dovolenkovú atmosféru, ktorú iste ocenia i tí najnáročnejší klienti. Hotel je vhodný aj pre rodiny s deťmi.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
priamo na pláži v stredisku Lara v Turecku, asi 15 km od letiska v Antalyi a asi 17 km od centra mesta Antalya.
Hotel
-
vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, lobby bar (otvorený 24 h) a ďalších 8 barov v areáli hotela, 6 à la carte reštaurácií za poplatok (talianska, turecká, mexická, japonská, východoázijská, stredomorská), stánok s občerstvením, cukráreň. Hostia môžu využiť hlavný vonkajší bazén, detský bazén, bazén so šmykľavkami, detský bazén so šmykľavkami a vnútorný bazén. Aquapark a lunapark pre deti i dospelých, miniklub (4 – 12 rokov), detské ihrisko. Športové aktivity – fitnescentrum, ranná gymnastika, tanečné kurzy, aerobik, stolný tenis, boccia, vodné pólo, šípky, plážový volejbal, vodná gymnastika. K dispozícii prenájom tenisových kurtov a zapožičanie príslušenstva za poplatok (nutná rezervácia). Služby lekára, fotograf, čistiareň odevov, kaderníctvo, požičovňa áut, 24 h izbová služba za poplatok. Wellness centrum – sauna, turecké kúpele, relaxačná miestnosť, parný kúpeľ zdarma, ostatné procedúry za poplatok. Wi-Fi pripojenie v areáli hotela zdarma (vyššia rýchlosť internetového pripojenia za poplatok).
Izby
-
elegantne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek majú vlastné sociálne zariadenie (vaňa, WC, sušič na vlasy), balkón, centrálnu klimatizáciu, SAT TV, telefón, minibar (denne dopĺňaný vodou a pivom), trezor, súprava na prípravu kávy a čaju. Rodinné izby s oddelenými dvomi miestnosťami a 1 kúpeľňou sú na vyžiadanie.
Stravovanie
-
ultra all inclusive formou bufetových stolov – raňajky (07.00-10.00), neskoré raňajky (10.00-11.00), obed (12.30-14.30), večera (18.30-21.30). Počas dňa sa podáva ľahké občerstvenie – snacky, koláčiky, zmrzlina, pizza, ovocie, nočné občerstvenie (00.00-07.00). Lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, vybrané importované alkoholické nápoje, káva, čaj. Importované alkoholické nápoje a čerstvé ovocné šťavy za poplatok. Poznámka: hotel si vyhradzuje právo na zmenu ultra all inclusive konceptu.
Pláž
-
piesočnatá pláž s prímesou kamienkov. Slnečníky, ležadlá, matrace zdarma, plážové osušky za depozit. Prenájom súkromných pavilónov na pláži za poplatok. Bar na pláži v rámci ultra all inclusive. Ponuka vodných športov za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Alanya – prehliadka historických pamätihodností mesta, vý­let lanovkou, možnosť nákupov.

Side – nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfi­teátra z 2. st.

Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne.

Perge – Aspendos - Kursunlu – návšteva starobylého mes­tečka Perge so zachovaným antickým štadiónom a rímskymi kúpeľmi. V Aspendose návšteva jedného z najzachovalejších antických divadiel, ktoré plní svoju funkciu dodnes. Na záver oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Delfinárium – obľúbené predstavenie s delfínmi.

Pamukkale – výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vo­dou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kober­cov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Green Canyon - výlet loďou ideálny pre tých, ktorí chcú relaxovať a pokojne oddychovať v očarujúcom srdci prírody s možnosťou kúpania v smaragdovo zelených vodách prie­hrady Oymapinar obklopenou pohorím Taurus.

Antalya akvárium – deň strávený v jednom z najväčších ak­várií na svete s dlhým podmorským tunelom, poteší malých aj veľkých nadšencov morských živočíchov. V popoludňaj­ších hodinách návšteva bazáru s možnosťou nákupov a krát­ka zastávka pri prírodnej atrakcii vodopády Düden v blízkosti mesta Antalye.

Informácie o krajine a stredisku
-
hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 83,4 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samo­zrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazá­rom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak si vyberiete Turecko za destináciu, či už s First minute zľavami alebo ako Last minute dovolenku, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zá­jazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi.

LARA

Moderne vybudované stredisko Lara, vzdialené 10 km od mes­ta Antalya a v blízkosti medzinárodného letiska asi 15 km, je známe svojimi luxusnými hotelmi s vynikajúcimi službami, ktoré uspokoja aj tú najnáročnejšiu klientelu. Má rozľahlú pláž s pozvoľným vstupom do mora, ktorá je prevažne piesočnatá, miestami premiešaná s jemnými okruhliakmi. Nájdete tu množstvo ob­chodov s luxusným tovarom, reštaurácií, barov, kultúrnych podujatí. Transfer z letiska v Antalyi trvá približne 15 minút.

Termíny a ceny Kalkulácia
Video
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Toskánsko letecky
Letecky 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Srdcom Švajčiarska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Veľký okruh Gréckom
Letecky 9 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
České pamiatky UNESCO
Autobusom 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri