Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam *****

Green Nature Diamond

Turecko - Marmaris - Marmaris
Popis
Elegantný hotel očarí zaujímavou architektúrou, kvalitnými službami a upraveným areálom ležiacim priamo pri pláži na okraji turistami vyhľadávaného Marmarisu. Odporúčame navštíviť hrad s archeologickým múzeom, či vychutnať si prímorskú atmosféru jachtárskeho prístavu.
Poloha
-
priamo na pláži, iba 1 km od historického centra Marmarisu a 7 km od mesta Icmeler. Letisko v Dalamane je vzdialené asi 90 km.
Hotel
-
vstupná hala s recepciou, obchodná pasáž, konferenčné priestory, hlavná reštaurácia, 4 á la carte reštaurácie (1x za pobyt zdarma, potrebná rezervácia vopred), cukráreň, kaviareň, 5 barov, hlavný bazén so šmykľavkami, detský bazén. O zábavu sa postarajú denné aj večerné animáčné programy. Pre deti je pripravený miniklub, detské ihrisko, detský kútik a večerná minidisko. Wellness centrum – vnútorný bazén, turecké kúpele a sauny zdarma, masáže, jacuzzi, soľná jaskyňa a iné procedúry za poplatok. Športové aktivity – fitnescentrum, aerobik, šach, šípky, boccia, biliard (za poplatok) a stolný tenis. Za poplatok hotel ponúka služby lekára, fotografa, práčovne, kaderníctvo, salón krásy, tetovacie štúdio, požičovňu áut a opatrovanie detí. 
Izby
-
luxusné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky alebo rodinné izby. Bočný alebo priamy výhľad na more za príplatok. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (sprchový kút/vaňa, WC, sušič na vlasy), centrálnu klimatizáciu, SAT TV, telefón, trezor, minibar, súpravu na prípravu teplých nápojov, balkón s posedením. Wi-Fi internetové pripojenie zdarma. Detská postieľka na vyžiadanie.
Stravovanie
-
all inclusive formou bufetových stolov – raňajky (7.00-10.00), neskoré raňajky (10.00-10.30), obed (12.00-13.30), večera (19.00-21.00), popoludňajšie občerstvenie, turecké placky tzv. gӧzleme, káva, čaj, zmrzlina, polnočná polievka (23.00-00.00), miestne alkoholické a nealkoholické nápoje vo vybraných baroch (10.00-24.00). Importované nápoje a čerstvé ovocné šťavy za poplatok. Pre deti je pripravený detský bufet.
Pláž
-
úzka mestská piesočnato-kamienková pláž lemovaná pešou promenádou. Bar pri pláži, ležadlá, slnečníky a osušky zdarma. Vodné športy za poplatok.
Doprava
-
letecká
Informácie o krajine a stredisku
-

TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samo­zrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazá­rom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak si vyberiete Turecko za destináciu, či už s First minute zľavami alebo ako Last minute dovolenku, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zá­jazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi.


MARMARIS

Stredisko Marmaris leží v údolí borovicových lesov, na brehu Egejského mora s priezračne čistou vodou a množstvom malebných lodičiek a jácht. Toto čarovné miesto je plné scénických pohľadov, histórie, autentického jedla a barov, ku ktorým sa jednoducho dostanete palmovou promenádou, alebo rušnou obchodnou uličkou, tiahnuciou sa pozdĺž celého strediska. Transfer z letiska v Dalamane trvá približne 1 hod. 30 minút.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri