Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam *****

Green Nature Resort & Spa

Turecko - Marmaris - Marmaris
Popis
Hotel obklopený voňavým píniovým lesom vyniká svojou polohou v blízkosti turistami vyhľadávaného mesta Marmaris. Tiež možno nahliadnuť do okolitých tradičných egejských dediniek alebo si len oddýchnuť v oáze pokoja a vychutnať krásne výhľady na záliv.
Poloha
-
1 km od pláže a 3 km od historického centra Marmarisu, kam sa pohodlne dostanete autobusom zo zastávky vzdialenej 400 m od hotela. Letisko v Dalamane je vzdialené asi 90 km.
Hotel
-
pozostáva z hlavnej a vedľajšej budovy. V rezorte sa nachádza vstupná hala s recepciou, obchodná pasáž, 2 reštaurácie, á la carte reštaurácia (1x za pobyt zdarma, potrebná rezervácia vopred), 6 barov, hlavný bazén, bazén so šmykľavkami, detský bazén. O zábavu sa postarajú denné aj večerné animáčné programy. Pre deti je pripravený miniklub, detské ihrisko a večerná minidisko. Wellness centrum – vnútorný bazén, turecké kúpele a sauna zdarma, masáže a iné procedúry za poplatok. Športové aktivity – fitnescentrum, šípky, futbal, volejbal, basketbal, za poplatok biliard a stolné hry. Za poplatok hotel ponúka služby lekára, fotografa, práčovne, kaderníctvo, herňu, opatrovanie detí. 
Izby
-
útulné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky alebo rodinné izby. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (sprchový kút/vaňa, WC, sušič na vlasy), klimatizáciu, SAT TV, telefón, trezor, minibar, súpravu na prípravu teplých nápojov, balkón s posedením. Wi-Fi internetové pripojenie zdarma.
Stravovanie
-
all inclusive formou bufetových stolov – raňajky (7.00-10.00), neskoré raňajky (10.00-10.30), obed (12.00-13.30), večera (18.30-21.00), popoludňajšie občerstvenie, káva, čaj, zmrzlina, polnočná polievka (23.00-00.00), miestne alkoholické a nealkoholické nápoje vo vybraných baroch (10.00-24.00). Importované nápoje a čerstvé ovocné šťavy za poplatok.
Pláž
-
verejná piesočnatá pláž s vymedzenou časťou pre hotelových hostí, s pozvoľným vstupom. Na pláž premáva hotelový minibus niekoľkokrát do dňa. Ležadlá a slnečníky zdarma, osušky za depozit. Plážový bar, potápanie a iné vodné športy za poplatok.
Doprava
-
letecká
Informácie o krajine a stredisku
-
TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samo­zrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazá­rom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak si vyberiete Turecko za destináciu, či už s First minute zľavami alebo ako Last minute dovolenku, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zá­jazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi.


MARMARIS

Stredisko Marmaris leží v údolí borovicových lesov, na brehu Egejského mora s priezračne čistou vodou a množstvom malebných lodičiek a jácht. Toto čarovné miesto je plné scénických pohľadov, histórie, autentického jedla a barov, ku ktorým sa jednoducho dostanete palmovou promenádou, alebo rušnou obchodnou uličkou, tiahnuciou sa pozdĺž celého strediska. Transfer z letiska v Dalamane trvá približne 1 hod. 30 minút.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri