Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
*****

Barut Hemera Hotel

Turecko - Side
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis

Nezabudnuteľná dovolenka v jedinečnom rezorte, ktorý ponúka vysoký štandard kvalitných služieb ultra all inclusive, prekrásnu záhradu plnú zelene a more nekonečných zážitkov v príjemnom prostredí neďaleko centra vyhľadávaného strediska Side.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
priamo na pláži, oddelený len plážovou promenádou v stredisku Side v Turecku, 3 km od centra Side, 60 km od letiska v Antalyi.
Hotel
-
pozostáva z niekoľkých troj a štvorposchodových budov, vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia s terasou, cukráreň, 5 à la carte reštaurácií (medzinárodná, rybia, turecká, talianska, ázijská) za poplatok, 24 h otvorený lobby bar a niekoľko ďalších barov. Hlavný bazén, relaxačný bazén, bazén so šmykľavkami, detský bazén, vnútorný bazén. Denné a večerné animácie pre deti aj dospelých, miniklub (4 – 12 rokov), detské ihrisko. Rôzne športové aktivity – plážový volejbal, tenis, šípky, stolný tenis, minigolf, biliard, lukostreľba, fitnescentrum, step – aerobik, boccia, ranná gymnastika. Wellness centrum – sauna a turecké kúpele zdarma, ostatné procedúry za poplatok. Služby lekára, fotografa, čistiareň odevov, kaderníctvo, požičovňa áut, obchody za poplatok. Súkromné pavilóny v záhradnej časti za poplatok (nutná rezervácia vopred). Wi-Fi pripojenie zdarma v celom areáli hotela.
Izby
-
v príjemnom štýle moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky disponujú sociálnym zariadením (sprchový kút, WC, sušič na vlasy), SAT TV, klimatizáciou, minibarom, súpravou na prípravu kávy a čaju, trezorom. Wi-Fi pripojenie na izbách zdarma. K dispozícii izby s bočným výhľadom a veľké deluxe izby výhľad do záhrady. Rodinné izby s oddelenými miestnosťami a maximálnou obsadenosťou 4 dospelé osoby + 1 dieťa do 2 rokov sú na vyžiadanie.
Stravovanie
-
ultra all inclusive formou bufetových stolov – raňajky, neskoré raňajky, obed, večera, nočné občerstvenie. Popoludňajšie občerstvenie vo forme snackov, koláčikov, zmrzliny. Lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, káva, čaj, vybrané importované alkoholické nápoje v cene. Ostatné importované nápoje a čerstvé ovocné šťavy za poplatok.
Pláž
-
šíra piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, vhodná pre rodiny s deťmi aj neplavcov. Slnečníky, ležadlá, matrace a plážové osušky zdarma. Bar na pláži v rámci ultra all inclusive. Ponuka vodných športov za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Alanya – prehliadka historických pamätihodností mesta, vý­let lanovkou, možnosť nákupov.

Side – nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfi­teátra z 2. st.

Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne.

Perge – Aspendos - Kursunlu – návšteva starobylého mes­tečka Perge so zachovaným antickým štadiónom a rímskymi kúpeľmi. V Aspendose návšteva jedného z najzachovalejších antických divadiel, ktoré plní svoju funkciu dodnes. Na záver oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Delfinárium – obľúbené predstavenie s delfínmi.

Pamukkale – výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vo­dou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kober­cov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Green Canyon - výlet loďou ideálny pre tých, ktorí chcú relaxovať a pokojne oddychovať v očarujúcom srdci prírody s možnosťou kúpania v smaragdovo zelených vodách prie­hrady Oymapinar obklopenou pohorím Taurus.

Antalya akvárium – deň strávený v jednom z najväčších ak­várií na svete s dlhým podmorským tunelom, poteší malých aj veľkých nadšencov morských živočíchov. V popoludňaj­ších hodinách návšteva bazáru s možnosťou nákupov a krát­ka zastávka pri prírodnej atrakcii vodopády Düden v blízkosti mesta Antalye.

Informácie o krajine a stredisku
-
hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 83,4 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samo­zrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazá­rom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak si vyberiete Turecko za destináciu, či už s First minute zľavami alebo ako Last minute dovolenku, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zá­jazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi.
SIDE
Side patrí medzi najvyhľadávanejšie turecké letoviská na prežitie vysnívanej dovolenky. Leží na brehoch Stredozemného mora cca 65 km východne od Antalye. Milovníci histórie tu môžu obdivovať Apollónov chrám, amfiteáter z 2. storočia, bývalé rímske kúpele a ďalšie pamiatky. Stredisko je známe upravenými piesočnatými pláža­mi s pozvoľným vstupom do mora a modernými hotelmi s kva­litnými službami. Strediská patriace do oblasti Side: Gündogdu, Evrenseki, Kumköy, Titreyengöl, Kizilagac, Kizilot. Transfer z le­tiska v Antalyi do Side trvá približne 1 hod. 15 minút.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Praha, zámky a hrady
Autobusom 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Česko a Rakúsko
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri