Last Minute

Sidekum Hotel

Príjemný hotel situovaný v upravenej  zelenej záhrade pozostáva z hlavnej budovy a vedľajších budov v stredisku Side časť Kumköy. Hotel sa vyznačuje výhodnou polohou v rámci blízkych možnost... Čítať viac
od 1 189 € 967 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 20.08. - 27.08.

  Ut - Ut 7 nocí
  • BTS
  • KSC
  • all inclusive
  cena s poplatkami za os. 1 189,00 € 967,05 €

V cene sú zahrnuté

7, 10, resp. 11x ubytovanie so službami all inclusive, letecká doprava Bratislava - Antalya - Bratislava, alebo Košice - Antalya - Košice, alebo Piešťany - Antalya - Piešťany, alebo Poprad - Antalya - Poprad, transfer letisko - hotel - letisko, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci). 

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby nad 2 roky 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emisný a environmentálny príplatok 25 EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo PLUS. Upozornenie: z uvedených cien nie je možné uplatniť zľavu pre firemných partnerov.

Sidekum Hotel - viac informácií

Príjemný hotel situovaný v upravenej  zelenej záhrade pozostáva z hlavnej budovy a vedľajších budov v stredisku Side časť Kumköy. Hotel sa vyznačuje výhodnou polohou v rámci blízkych možností nákupov, ale aj dostupným centrom mestečka Side miestnou dopravou alebo taxíkom. Hotel zabezpečuje  pravidelnú dopravu na pláž.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
 

500 m od piesočnatej pláže v časti Kumköy, 5 km od centra Side, 7 km od mesta Manavgat a asi 54 km od letiska v Antalyi.
vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, cukráreň, lobby bar (otvorený 24 h) a niekoľko ďalších barov, cukráreň, bar pri bazéne, bar na pláži. Vonkajší aj vnútorný bazén, detský bazén a bazén so šmykľavkami. O zábavu sa postarajú animátori počas denných aj večerných animácií a športových aktivít. Plážový volejbal, stolný tenis, biliard, fitnescentrum, šípky, vodná gymnastika, aerobik, bazénové hry zdarma. Wellness centrum – turecké kúpele a sauna zdarma, masáže a iné procedúry za poplatok. Deti sa môžu tešiť na miniklub, detské ihrisko a minidisko. Za poplatok služby lekára, kaderníctvo, čistiareň. Wi-Fi pripojenie v celom areáli hotela aj na pláži zdarma.
príjemne zariadené štandardné dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (sprchový kút/vaňa, WC, sušič na vlasy), klimatizáciu, SAT TV, telefón, minibar (denne dopĺňaný), trezor (za poplatok), súprava na prípravu kávy a čaju, balkón. K dispozícii veľké priestranné izby Large Anex (1 miestnosť, vedľajšia budova) a rodinné izby Family (2 miestnosti, 1 kúpeľňa).
šíra piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora vhodná pre deti a neplavcov. Hotel zabezpečuje pravidelné kyvadlovú dopravu na pláž. Slnečníky, ležadlá a matrace zdarma. Plážové osušky za depozit. Vodné športy za poplatok.
all inclusive formou bufetových stolov – raňajky (07.00-10.00), neskoré raňajky (10.00-11.00), obedy (12.30-14.00), večere (19.00-21.00). Počas dňa ľahké občerstvenie vo forme snackov, koláčikov, kávy. Zmrzlina sa podáva počas večere (20.30-21.00). Lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje v rámci all inclusive v cene. Importované nápoje, fľaškové nápoje a čerstvé ovocné šťavy za poplatok. Poznámka: hotel si vyhradzuje právo na zmenu all inclusive konceptu.
letecká

Informácie o krajine a stredisku

Side

Informácie o krajine a stredisku

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 83,4 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samo­zrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazá­rom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak si vyberiete Turecko za destináciu, či už s First minute zľavami alebo ako Last minute dovolenku, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zá­jazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi.
SIDE
Side patrí medzi najvyhľadávanejšie turecké letoviská na prežitie vysnívanej dovolenky. Leží na brehoch Stredozemného mora cca 65 km východne od Antalye. Milovníci histórie tu môžu obdivovať Apollónov chrám, amfiteáter z 2. storočia, bývalé rímske kúpele a ďalšie pamiatky. Stredisko je známe upravenými piesočnatými pláža­mi s pozvoľným vstupom do mora a modernými hotelmi s kva­litnými službami. Strediská patriace do oblasti Side: Gündogdu, Evrenseki, Kumköy, Titreyengöl, Kizilagac, Kizilot. Transfer z le­tiska v Antalyi do Side trvá približne 1 hod. 15 minút.


Naši partneri