Hodnotenie klientov:  9.9
* * * * +
Letecky

Hotel Melia Sunny Beach


V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Hotelový komplex Iberostar Melia Sunny Beach patrí medzi najkrajšie hotely na Slnečnom pobreži. V komplexe sa nachádzajú tri budovy. Melia bola otvorená v roku 2019. Ponúka moderné izby s balkónom s bohatou ponukou all inclusive služieb, slnečníkmi a ležadlami na pláži v cene. Hotel je vhodný aj pre náročných klientov a pre všetky vekové kategórie, ako aj pre rodiny s deťmi.
Poloha:
hotelovýy komplex Iberostar Melia Sunny Beach sa nachádza asi 40 km od letiska v Burgase, 5 km od historického centra Nesebaru. Od centra Slnečného pobrežia je vzdialený 200 metrov a od pláže 70 metrov. Aquapark sa nachádza iba 1 km od hotela.
Hotel:
v hoteli sa nachádza vstupná hala s recepciou, zmenáreň, výťahy, 3 reštaurácie s tematickými večerami (bulharská, talianska, španielska), indická reštaurácia, snack bar, kaviareň Wiener, slnečná terasa s vonkajším a vnútorným bazénom, 3 detské bazény, z toho dva s toboganom, 2 detské ihriská, mini, maxi a teen klub, ležadlá a slnečníky sú pri bazénoch zdarma, na pláži je plažový bar. V areáli lukostreľba, boccia, šipky, stolný tenis, minigolf, horolezecká  stena, volejbalové ihrisko, animačné programy. Detská  postieľka je zdarma na vyžiadanie. Wi-Fi v celom rezorte aj na izbách zdarma.
Izby:
elegantne zariadené klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, trojložková izba s 3 ložkami, junior suite (4 pevné lôžka s možnosťou 1 prístelky), family room – 2 oddelené miestnosti vhodné pre 4 osoby (4 pevné ložka), 2x kúpeľňa. Všetky typy izieb majú SAT TV, chladničku, telefón, vlastné sociálne zariadenie (sprcha, WC), sušič na vlasy, balkón.
Stravovanie:
all inclusive, raňajky, obedy a večere podávané  formou bohatých švédskych stolov, tematické večere, vo vyhradených hodinach studený bufet, koláčiky, zmrzlina, teplé aj studené nealko nápoje a alkoholické nápoje miestnej výroby.
Pláž:
široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vhodná aj pre deti, na pláži slnečníky a ležadlá zdarma. Na pláži sa nachádza v rámci all inclusive aj plážový bar otvorený od 10.00 do 16.00 hod.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:

Bulharský večer - večerný výlet, do miestnej dedinky kde máte možnosť zažiť bulharské tance, zábavu, skoky cez oheň. počas bulharského večera je zabezpečená večera a bile a červené víno.

Istanbul - Prehliadka Istanbulu a jeho najvýznamnejších pamiatok. Výlet na jeden alebo dva dni.

Nesebar - celodenný výlet autobusom a prehliadka starobylého mesta, kde sú zachované kultúrne pamiatky z Antického obdobia a Stredoveku. Nesebar je dnes zapísaný do svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

Informácie o ďalších výletoch v CK.

Informácie o krajine a stredisku:
Bulharsko
Leží na Balkánskom polostrove a celé východné pobrežie krajiny obmýva Čierne more. Táto neveľká krajina láka turistov svojou bohatou históriou, piesočnatými plážami a čistým morom s pozvoľne klesajúcim dnom, krásnou prírodou i neodolateľnými špecialitami tradičnej bulharskej kuchyne a lahodným vínom. Návštevníkov nadchnú starobylé pamiatky v Nesebare či Varne, pulzujúca atmosféra v blízkom Burgase, krásna príroda i povestná ochota a pohostinnosť miestnych obyvateľov. Ak Vás láka predstava dovolenkovej pohody, zábava v blízkych vodných parkoch, spoznávanie histórie, večerné prechádzky po promenádach s možnosťami výhodných nákupov, potom bude Bulharsko tou správnou voľbou.
Slnečné pobrežie
Moderné letovisko sa nachádza vedľa starej časti mesta Nesebar, približne 35 kilometrov severne od Burgasu. Slnečné pobrežie je najväčším bulharským strediskom, ktoré svojim návštevníkom ponúka možnosť vybrať si z pestrej palety vodných športov, navštíviť vodný park s atrakciami, zahrať si plážový volejbal alebo si požičať bicykel a vybrať sa na výlet do blízkeho okolia. Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom je dlhá takmer 8 kilometrov a je držiteľom medzinárodného ocenenia „Modrá zástava“ za čistotu mora, pláže a prírodného prostredia. V stredisku je rušná pobrežná promenáda s množstvom reštaurácií ponúkajúcich bulharskú či medzinárodnú kuchyňu, bary, kaviarne a diskotéky, v ktorých sa môžete zabaviť do neskorých večerných hodín. Transfer z letiska na Slnečné pobrežie trvá cca 50 minút.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (42.6916440000, 27.7119120000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento