Hodnotenie klientov:  9.9
* * * *
Individuálne

Hotel Ilirija

Chorvátsko - Biograd

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Hotel Ilirija sa nachádza na pobreží mora, v blízkosti historického centra vyhľadávaného turistického mesta Biograd. Ponúka kvalitné služby, pohodlie, rodinné prostredie a uspokojí aj náročnejších klientov. Je obklopený krásnou prírodou, morom a borovicovým lesom. V blízkosti hotela sa nachádza množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní a barov. Modrá vlajka zdobí všetky okolité pláže.
Poloha:
150 m od historického centra Biogradu a 50 m od najbližšej pláže.
Hotel:
recepcia, hlavná reštaurácia, à la carte reštaurácia (za poplatok), lobby bar, kaviareň, konferenčná sála, obchod so suvenírmi, zmenáreň, TV miestnosť, výťah, internetový kútik zdarma. Zo športových aktivít sú pre hostí k dispozícii tenisové kurty, stolný tenis, ihrisko pre loptové hry, minigolf, vodné športy. Súčasťou vybavenia je krytý bazén a vďaka sklenenej stene sa klientom naskytne krásny výhľad na udržiavanú záhradu a žiariace more, vonkajší vyhrievaný bazén so sladkou vodou a detský bazén. Parkovisko k dispozícii za poplatok.
Izby:
vkusne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. Izby sú vybavené klimatizáciou, telefónom, SAT TV, minibarom (za poplatok), trezorom (za poplatok), vlastným sociálnym zariadením (sprchový kút, WC a sušič na vlasy) a balkónom. Wi-Fi pripojenie zdarma.
Stravovanie:
polpenzia formou bufetových stolov. Plná penzia za poplatok. Z dôvodu protiepidemiologických opatrení môže byť forma podávania stravy upravená.
Pláž:

okruhliaková a betónové pláty, piesočnatá pláž Soline ja vzdialená asi 400 m. Vonkajší olympijský bazén s morskou vodou. Ležadlá a slnečníky za poplatok. Plážový bar za poplatok. Ponuka vodných športov za poplatok.

Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:
Split - Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

Slapovi Krka NP, vodopády rieky Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - celodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta v Bosne a Hercegovine a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.


BIOGRAD NA MORU
Starobylé mesto Biograd na Moru, ležiace 28 km južne od Zadaru, bolo občasným sídlom chorvátskych kráľov. Ponúka bohaté možnosti rybolovu a je východiskovým miestom na výlety na súostrovie Kornati. Mestečko je živým a obľúbeným letoviskom s príjemnou promenádou, lemujúcou okruhliakové pláže obklopené píniovými hájmi.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.9353060000, 15.4436810000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento