Hodnotenie klientov:  9.6
* * * +
Individuálne

Magical Island Home Mary

Chorvátsko - Brač

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Dva štýlovo zariadené samostatne stojace kamenné domy v srdci olivového hája. Miesto ponúka neobvyklý pokoj a maximálny relax s vôňou levandule a krásnym výhľadom na more. V okolí sa nachádzajú aj cyklotrasy. 
Poloha:
120 m od mora, 900 m od dediny Mirca, 2,5 km od mesta Supetar, najbližšia reštaurácia 400 m
Ubytovanie:
Vstup do olivového hája z hlavnej cesty je po kamennej ceste (cca 200 m). Každý dom má svoje vlastné vybavenie: parkovisko, vonkajší gril, vonkajší bazén s ležadlami a slnečníkom, možnosť použitia bicyklov.

Dom č. 1: štúdio pre 2-3 osoby (2 základné lôžka, 1 prístelka), klimatizácia, LCD SAT TV, Wi-Fi, kuchynský kút s elektrickou dvojplatničkou, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kúpeľňa s WC, terasa.

Dom č. 2: apartmán pre 4 - 6 osôb, klimatizácia, LCD SAT TV, Wi-Fi, 2 x 2-lôžková izba, kuchyňa s obývacou izbou s  možnosťou prísteliek pre 1-2 osoby. Kuchyňa je vybavená chladničkou, mikrovlnnou rúrou, elektrickým sporákom s rúrou, umývačkou riadu, rýchlovarnou kanvicou. V dome č. 2 sa tiež nachádza samostatné WC a kúpeľňa s WC, terasa. Domáce zvieratá povolené.
Stravovanie:
bez stravy
Pláž:
prírodná skalnatá, pri malej zátoke - okruhliaková
Doprava:
vlastná
Typ stravy:
bez stravy
Informácie o krajine a stredisku:
Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.
Ostrov Brač
Nachádza sa priamo oproti Splitu, Omišskej a Makarskej ri­ viére. S rozlohou 396 km² je tretím najväčším v Jadranskom mori. Najväčšie sídlo je Supetar. Práve do Supetaru premá­va trajekt, zo Splitu trvá plavba asi 50 minút. Na Brači je  aj najfotografovanejšia pláž Chorvátska - Zlatni rat (Zlatý mys). Je to vlastne podlhovastý výbežok, ktorý je pokrytý drobnými kamienkami a je neustále obmývaný čistým prie­zračným morom po celej svojej dĺžke - meria 634 metrov. Ak si predstavujete dovolenku plnú rôznych aktivít, športu a zábavy, potom musíte určite prísť sem. Zlatni rat je ma­gická pláž.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.3829671231, 16.5099758644)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento