Hodnotenie klientov:  10
* * *
Autobusom Individuálne

Hotel Labineca

Chorvátsko - Gradac

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Majestátny hotel s panoramatickým výhľadom na priezračne čisté more, výbornou polohou priamo pri pláži a možnosťou spríjemniť si pobyt hotelo­vými animáciami. Oficiálna kategória hotela je 3*.
Poloha:
hotelový komplex (hlavná budova a depandance) delí od pláže len miestna ces­ta, asi 1 km od Gradacu.
Hotel:
recepcia (trezor za poplatok), výťah, zmenáreň, lobby bar, spoločenská miestnosť s TV, reštaurácia s vonkajšou terasou orientovanou na more, vonkajší bazén so sladkou vodou a slnečnou terasou (ležadlá v obmedzenom počte zdarma), Wi-Fi zdarma v celom hoteli, menšie detské ihrisko, hotelové animácie pre deti aj dospelých, parkovisko (v ob­medzenom počte za poplatok cca 10 EUR/deň/auto).
Izby:
klimatizované dvojlôžkové izby v hlavnej budove s jednou prístelkou a balkónom, SAT TV, kúpeľňa s WC, sušič na vlasy, telefón a minibar.
Stravovanie:
all inclusive - raňajky, obedy, večere podávané formou bufetu s obsluhou, čapované domáce alkoholické a nealkoholické nápoje v bare 10:00 - 23:00, siesta snack 16:00 - 17:00, večerný snack 22:00 – 23:00.
Pláž:
pekná štrková pláž s pozvoľným vstupom, ležadlá a slnečníky za poplatok, vodné športy za poplatok.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:

Split - Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

Slapovi Krka, NP Vodopády a rieka Krka- celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - celodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.


GRADAC

Malebné chorvátske mestečko Gradac je najjužnejším stredis­kom na Makarskej riviére. Turistickým lákadlom sú kamienkové pláže lemované borovicami rozprestierajúce sa 7 kilometrov pozdĺž pobrežia. Pláž Gornja Vala je považovaná za najkrajšiu pláž Makarskej riviéry i celého pobrežia Jadranského mora.

Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento