Hodnotenie klientov:  8.1
* * *
Autobusom Individuálne

Hotel Laguna

Chorvátsko - Gradac

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Zachovalý hotelový komplex leží v prekrásnom prostredí borovicového po­ rastu v blízkosti vyhľadávanej pláže Gornja Vala. Stredisko ponúka pestrú paletu fakultatívnych výletov do okolia. Oficiálna kategória hotela je 2*.

Poloha:

iba 10 m od kamienkovej pláže, od ktorej ho delí pobrežná promenáda vedúca do centra mestečka Gradac, vzdialeného 700 m.  

Hotel:
klimatizovaná recepcia (trezor za doplatok), reštaurácia s terasou (časť klima­tizovaná), výťah, spoločenská miestnosť, barová kaviareň, TV miestnosť, Wi-Fi zdarma v celom hoteli a parkovisko za poplatok (5 EUR/deň/auto). Počas sezóny je pripravený program na terase hotela – živá hudba.
Izby:
účelne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky (rozťahovacie kreslo) sú orientované na morskú stranu, vybavené vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením, SAT TV, telefónom a balkónom. Všetky izby sú situované v hlavnej budove. Detská postieľka na vyžiadanie za príplatok. Klimatizované izby za poplatok.  
Stravovanie:
polpenzia – raňajky a večere formou bufetových stolov, k večeri 1 nápoj zdarma (2 dcl vína,2 dcl piva, 2 dcl nealka). Možnosť obedu za príplatok.
Pláž:
pekná štrková pláž s pozvoľným vstupom do mora. Bohatá ponuka vodných športov a ležadlá so slnečníkmi na pláži za poplatok.  
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

Split - Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

Slapovi Krka, NP Vodopády a rieka Krka- celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - celodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.


Informácie o krajine a stredisku:

Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.
Gradac
Malebné chorvátske mestečko Gradac je najjužnejším strediskom na Makarskej riviére. Turistickým lákadlom sú kamienkové pláže lemované borovicami rozprestierajúce sa 7 kilometrov pozdĺž pobrežia. Pláž Gornja Vala je považovaná za najkrajšiu pláž Makarskej riviéry i celého pobrežia Jadranského mora.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.1089710000, 17.3403240000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento