Hodnotenie klientov:  7.5
* * *
Individuálne

Lavanda - depandance

Chorvátsko - ostrov Hvar - STARI GRAD

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Príjemný hotelový komplex situovaný v píniovom háji je vhodný pre všetky vekové kategórie aj rodiny s deťmi. Ubytovanie je v časti depandance I. a II., ktoré sú samostatnými budovami, klienti v nich ubytovaní využívajú všetky hotelové služby v areáli komplexu. Oficiálna kategória je 3*.  
Poloha:
asi 50 m od pláže a 800 od centra mestečka Stari Grad.
Hotel:
hotelový komplex tvorí hlavná budova a depandance. Súčasťou areálu je recepcia, reštaurácia, bazén pre dospelých a deti s terasou, bar pri bazéne, ležadlá a slnečníky pri bazéne v obmedzenom počte zdarma, Wi-Fi pripojenie na recepcii a pri bazéne zdarma, trezor na recepcii zdarma, bezplatné parkovisko. V blízkosti hotela sa nachádza športové centrum – plážový volejbal, tenis, stolný tenis a minigolf.  
Izby:
dvojlôžkové izby v časti depandance I. s možnosťou jednej prístelky (rozkladacie kreslo) sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sociálnym zariadením, SAT TV, telefónom, a balkónom orientovaným na morskú stranu. Detská postieľka je na vyžiadanie za poplatok. Izby v časti depandance II. sú len dvojlôžkové bez možnosti prístelky a disponujú klimatizáciou (za príplatok).  
Stravovanie:
light all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu v hotelovej reštaurácii - počas obedov a večerí sú podávané čapované víno, pivo a nealkoholické nápoje, popoludní sa podáva zmrzlina alebo pukance pre deti  
Pláž:
pláž priamo pri komplexe - prevažne štrková alebo vydláždená skalnými plochami.  
Doprava:
autobusová, individuálna. UPOZORNENIE: klienti cestujúci autobusovou dopravou len do Splitu (prístav) sa individuálne prepravujú trajektom na ostrov Hvar do mesta Stari Grad, cena trajektového lístka nie je v cene dopravy zahrnutá. Od trajektového prístavu v Stari Grade do hotelového komplexu Lavanda majú pri ceste tam aj späť lokálny transfer (loďku alebo vozidlo) zdarma.
Typ stravy:
light all inclusive
Fakultatívne výlety:

DUBROVNIK

SPLIT - TROGIR

MEDJUGORJE

SLAPOVI KRKA

KORNATI

OSTROVY HVAR A BRAČ

Informácie o krajine a stredisku:
CHORVÁTSKO
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

OSTROV HVAR - STARI GRAD
Najslnečnejší ostrov je vďaka rozľahlým levanduľovým poliam, olivovníkom a vinohradom príkladom jedinečnej harmónie človeka s prírodou. Je považovaný na jeden z najkrajších na svete a je čoraz častejšie vyhľadávaný svetovými celebritami. V Starom Grade bol vybudovaný nový prístav s priamym trajektovým spojením so Splitom. Ostrov preslávila aj tzv. hvarská krajka z agávy, ktorá bola zapísaná do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.4222120000, 16.7107850000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri