Hodnotenie klientov:  7.5
* * *
Individuálne Autobusom

Lavanda - depandance

Chorvátsko - ostrov Hvar - STARI GRAD
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII
Príjemný hotelový komplex situovaný v píniovom háji je vhodný pre všetky vekové kategórie aj rodiny s deťmi. Ubytovanie je v časti depandance.
Poloha:
asi 50 m od pláže a 800 od centra mestečka Stari Grad.
Hotel:

hotelový komplex tvorí hlavná budova a depandance. Súčasťou areálu je recepcia, reštaurácia, bazén pre dospelých a deti s terasou, bar pri bazéne, ležadlá a slnečníky pri bazéne v obmedzenom počte zdarma, Wi-Fi pripojenie na recepcii a pri bazéne zdarma, trezor na recepcii zdarma, bezplatné parkovisko. V blízkosti hotela sa nachádza športové centrum – plážový volejbal, tenis, stolný tenis a minigolf.

UPOZORNENIE: klienti cestujúci autobusovou dopravou do Splitu (prístav) sa individuálne prepravujú trajektom na ostrov Hvar do mesta Stari Grad. Od trajektového prístavu v Stari Grade do hotelového komplexu Lavanda majú pri ceste tam aj späť transfer zdarma. POZOR: MIESTENKY NA TÚTO TRASU NIE JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ.

Izby:
komfortne zariadené dvojlôžkové izby v časti depandance s možnosťou jednej prístelky sú vybavené vlastnou kúpeľnou a sociálnym zariadením, SAT TV a balkónom orientovaným na morskú stranu. Detská postieľka je na vyžiadanie za poplatok.
Stravovanie:
light all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu v hotelovej reštaurácii. V popoludní zmrzlina alebo pukance pre deti. Počas obedov a večere dva druhy domácej liehoviny, čapované víno, pivo a nealkoholické nápoje.
Pláž:
pláž priamo pri komplexe - prevažne štrková alebo vydláždená skalnými plochami.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
light all inclusive
Fakultatívne výlety:

DUBROVNIK

SPLIT - TROGIR

MEDJUGORJE

SLAPOVI KRKA

KORNATI

OSTROVY HVAR A BRAČ

Informácie o krajine a stredisku:
CHORVÁTSKO
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

OSTROV HVAR - STARI GRAD
Najslnečnejší ostrov je vďaka rozľahlým levanduľovým poliam, olivovníkom a vinohradom príkladom jedinečnej harmónie človeka s prírodou. Je považovaný na jeden z najkrajších na svete a je čoraz častejšie vyhľadávaný svetovými celebritami. V Starom Grade bol vybudovaný nový prístav s priamym trajektovým spojením so Splitom. Ostrov preslávila aj tzv. hvarská krajka z agávy, ktorá bola zapísaná do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.
Mapa
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri