Hodnotenie klientov:  8.9
* * *
Individuálne Autobusom

Hotel Biokovka

Chorvátsko - Makarska
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII
Kúpeľný hotel leží v borovicovom lesíku na okraji Makarskej, do centra ktorej sa dá dostať prechádzkou po plážovej promenáde. Hotel je z časti využívaný ako rekreačno-rehabilitačné centrum a je vhodný aj pre kúpeľné alebo športové pobyty. Oficiálna kategória hotela je B.
Poloha:
areál priamo na pláži, cca 800 m do centra Makarskej.
Hotel:
recepcia, Wi-Fi v celom objekte (zdarma), reštaurácia, aperitív bar, kaviareň, čitáreň, spoločenská miestnosť, kaderníctvo, TV miestnosť a ambulancia. Na pláži je tanečná terasa, snack bar, taverna a trhovisko. K dispozícii je krytý bazén s vyhrievanou morskou vodou, tenisové kurty, fitnescentrum, rehabilitácie, sauna a masáže. Parkovanie na bezplatnom hotelovom parkovisku (obmedzený počet) alebo v okolí za poplatok.
Izby:
klimatizované dvojlôžkové izby majú kúpeľňu s WC, SAT TV a balkón. Izby sú situované v zrenovovanej časti hotela. Prístelka je možná len v izbách orientovaných na morskú stranu (za príplatok). Bezbariérové izby na vyžiadanie.
Stravovanie:
polpenzia formou bufetových stolov.
Pláž:
štrkovo-kamienková pláž s pozvoľným vstupom, slnečníky, ležadlá a vodné športy za poplatok.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

DUBROVNIK (bus)

MEDJUGORJE, KRAVICA (bus)

MOSTAR, KRAVICA (bus)

Ostrov KORČULA (loď)

FISH PICNIC (loď)

Ostrov BRAČ a HVAR (loď)

RAFTING na rieke CETINA

BIOKOVO (bus)

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.


MAKARSKA

Najznámejšie stredisko južnej Dalmácie sa nachádza cca 60 km južne od Splitu v širokej morskej zátoke. Od pevniny ju chráni masív pohoria Biokovo, ktoré dotvára nezabudnuteľnú scenériu tohto kedysi malého rybárskeho mestečka. V súčasnosti je vyhľadávaná hlavne kvôli príjemnému podnebiu s vysokým počtom slnečných dní, upraveným plážam s borovicovou promenádou, azúrovému moru a v neposlednom rade aj mladými luďmi kvôli rušnému nočnému životu. Makarska je aj názov celej riviéry rozprestierajúcej sa od mestečka Brela až po Gradac.Mapa
Zdieľať
Zoznámte sa
Video
Video
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri