Hodnotenie klientov:  8.8
* * * +
Individuálne Autobusom

Hotel Biokovka

Chorvátsko - Makarska
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Kúpeľný hotel leží v borovicovom lesíku na okraji Makarskej a je dlhoročne vyhľadávanou kapacitou. Hotel je z časti využívaný ako rekreačno-rehabilitačné centrum. Oficiálna kategória hotela je 3*.
Poloha:
areál delí od pláže len promenáda, cca 800 m do centra Makarskej.
Hotel:
recepcia, reštaurácia, aperitív bar, kaviareň, Wi-Fi zdarma, detské ihrisko, spoločenská miestnosť, kaderníctvo, TV miestnosť, ambulancia, 2 kryté bazény s vyhrievanou morskou vodou, rehabilitačné centrum za poplatok (fitnescentrum, rehabilitácie, sauna a masáže). Parkovanie zdarma na hotelovom parkovisku (obmedzený počet) alebo v okolí za poplatok.  
Izby:
klimatizované dvojlôžkové izby majú kúpeľňu s WC, SAT TV, sušič na vlasy a balkón. Izby sú na nižších poschodiach, orientované na pohorie alebo morskú stranu (za príplatok ). Prístelka len v izbách orientovaných na morskú stranu. Izby s označením TMS sú na morskú stranu na nižšom poschodí s obmedzeným výhľadom na more. Bezbariérové izby sú len na vyžiadanie, orientované na more a len dvojlôžkové.
Stravovanie:
polpenzia formou bufetových stolov. Obed za príplatok.
Pláž:
upravená štrkovo-kamienková pláž s pozvoľným vstupom, slnečníky, ležadlá a vodné športy za poplatok.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

DUBROVNIK (bus)

MEDJUGORJE, KRAVICA (bus)

MOSTAR, KRAVICA (bus)

Ostrov KORČULA (loď)

FISH PICNIC (loď)

Ostrov BRAČ a HVAR (loď)

RAFTING na rieke CETINA

BIOKOVO (bus)

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.


MAKARSKA

Najznámejšie stredisko južnej Dalmácie sa nachádza cca 60 km južne od Splitu v širokej morskej zátoke. Od pevniny ju chráni masív pohoria Biokovo, ktoré dotvára nezabudnuteľnú scenériu tohto kedysi malého rybárskeho mestečka. V súčasnosti je vyhľadávaná hlavne kvôli príjemnému podnebiu s vysokým počtom slnečných dní, upraveným plážam s borovicovou promenádou, azúrovému moru a v neposlednom rade aj mladými luďmi kvôli rušnému nočnému životu. Makarska je aj názov celej riviéry rozprestierajúcej sa od mestečka Brela až po Gradac.Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.3033590000, 17.0059613000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Video
Video
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri