Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute

Benátsky karneval

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis
Rýchly popis
-

Najkrajší karneval Európy, pompézne masky, jedinečná atmosféra mesta na vode.

Doprava
-
autobusová
Program zájazdu
-

1. deň – odchod zo Slovenska v neskorých nočných hodinách.

2. deň – plavba loďou z parkoviska Punta Sabbioni, príchod do Benátok približne o 9. hod., prehliadka mesta so sprievodcom: Námestie sv. Marka, veža Campanilla (zvonica), ktorá v minulosti plnila rôzne funkcie – slúžila ako maják pre lodivodov plaviacich sa v lagúne, zvony určovali čas a oznamovali dôležité udalosti, oblúkový most Rialto, jeden zo štyroch benátskych mostov ponad hlavný Canal Grande, najvýznamnejšia svetská stavba Benátok Dóžov palác, ku ktorému patrí oblúkový krytý most – Most vzdychov, prepájajúci Dóžov palác s bývalou väznicou, ovocný a rybí trh, popoludní individuálna návšteva Baziliky sv. Marka a pokračovanie vo víre karnevalovej zábavy až do cca 19 hod. Plavba loďou na parkovisko Punta Sabbioni. Odchod na Slovensko približne o 21. hod.

3. deň – príchod na Slovensko v ranných hodinách.

V cene je zahrnuté
-
doprava luxusným autokarom, vstupný poplatok turistického autobusu do mesta, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.
V cene nie je zahrnuté
-
Povinné príplatky: transfer loďou do/z Benátok cca 20 EUR/os./obojsmerne (platba na mieste). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 3,90 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 5 EUR/os./deň, orientačná cena vstupov 45 EUR/os. (platba na mieste). Ostatné doplatky: miestenka 10 EUR, príplatok za dvojsedadlo 95 EUR. Nástupné miesta: NR, TT, BA bez príplatkov. Upozornenie: na tento zájazd nie je možné uplatniť zľavy first minute.
Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Naši partneri