Hodnotenie klientov:  9.1
* * *
Autobusom Individuálne

Hotel Brzet

Chorvátsko - Omiš
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Hotel Brzet je situovaný v krásnom prostredí medzi borovicovými stromami pod skalnatými útesmi pohoria Mosor. Od kamienkovej pláže ho oddeľuje iba miestna komunikácia. Starobylé centrum mesta Omiš je vzdialené asi 10 minút pešou prechádzkou.
Poloha:
cca 30 m od pláže a cca 800 m od centra Omišu.
Vybavenie:
večerný program, volejbal, basketbal, futbal, reštaurácia, recepcia, parkovisko, chladnička, minibar, klimatizácia, TV, SAT, sušič na vlasy
Hotel:
je pavilónového typu, so samostatnou recepciou, centrálne klimatizovanou reštauráciou a otvorenou terasou, na ktorej sa v lete konajú hudobné večery. K dispozícii je hotelové parkovisko (zdarma), internet na recepcii za poplatok.
Izby:
klimatizované dvojlôžkové izby v pavilónoch s možnosťou jednej prístelky (rozkladacie kreslo), všetky majú kúpeľňu s WC, SAT TV, telefón, minichladničku, sušič na vlasy a balkón. Všetky izby sú orientované na morskú stranu.
Stravovanie:
polpenzia – raňajky formou bufetových stolov, večere servírované (výber z 3 menu), nápoje k večeri od 19:00 - 21:00. Obed za príplatok.
Pláž:
štrková pláž s pozvoľným vstupom do mora, v centre Omišu sa nachádza aj piesočnatá pláž.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

SPLIT - TROGIR - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP KORNATI - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

SLAPOVI KRKA, NP VODOPÁDY A RIEKA KRKA- celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

DUBROVNIK - celodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

MEDJUGORJE - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

OSTROVY HVAR A BRAČ - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

Zájazdy ponúkame autobusovou a individuálnou dopravou. Ubytovanie je pozĺž celého pobrežia v kvalitných hoteloch a apartmánoch na Kvarneri v strediskách Crikvenica, Novi Vinodolski a Selce, na ostrove Krk, v Dalmácii v strediskách Sv.Filip a Jakov, Biograd na Moru, Vodice, Starigrad Paklenica, Šibenik, Trogir a v južnej Dalmácii v strediskách Omiš, ostrov Brač, Baško Polje, Makarska, Podgora a Drvenik.


OMIŠ

Mestečko strednej Dalmácie medzi Splitom a Makarskou riviérou. Rieka Cetina so svojimi kaňonmi mu dodáva neopakovateľné čaro. Nad starým jadrom mesta Vás zaujme pohľad na zrúcaninu stredovekej benátskej pevnosti Starigrad. Mesto sa preslávilo aj nakrúcaním prírodných scenérií k filmu Winnetou. Omišská riviéra so štrkovými, kamennými i piesočnatými plážami, patrí medzi najvyhľadávanejšie. K Omišu patrí aj množstvo obchodov so suvenírmi, reštaurácie, kaviarne a veľká tržnica v centre. K najväčším atrakciám sa zaraďuje rafting, plavba na kajakoch a kanoe na divokej vode Cetiny.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.4351010000, 16.7037250000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri