Hodnotenie klientov:  8.8
* * * *
Individuálne

Bellevue - depandance

Chorvátsko - Orebič
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Vyhľadávaný hotelový komplex v tichej časti vzdialenej od centra asi 600 m, vhodný pre všetky vekové kategórie. Ubytovanie je situované v časti depandance, od ktorého je hotelová časť vzdialená necelých 50 m.
Poloha:
priamo pri pláži asi 50 m od mora, asi 600 m od centra strediska Orebič.  
Hotel:
komplex tvorí hlavná hotelová budova, vily a depandance. V hlavnej budove je recepcia a reštaurácia pre hostí hotela a viliek, a la carte reštaurácia, aperitív bar s terasou. V areáli sa nachádza stredomorská reštaurácia s otvorenou terasou nad plážou, určená pre hostí z depandance, bazén pre dospelých a deti so sladkou vodou, ležadlá a slnečníky pri bazéne (v obmedzenom počte zdarma), rôzne športoviská – tenisové kurty, stolný tenis a boccia. Bezplatné Wi-Fi pripojenie a parkovanie.
Izby:
všetky izby sú situované v časti depandance - moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, majú vlastnú kúpeľňu s WC, klimatizáciu, sušič na vlasy, SAT TV, telefón a balkón orientovaný na morskú stranu. Trezor na recepcii za poplatok.  
Stravovanie:
light all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu v mediteránskej reštaurácii. Počas obedov a večere čapované nápoje - nealko, voda, pivo, víno.  
Pláž:
čiastočne štrkovo-piesočnatá a čiastočne skalnatá, ležadlá za poplatok.  
Doprava:
autobusová, individuálna.
Typ stravy:
light all inclusive
Fakultatívne výlety:

DUBROVNIK (bus)

MEDJUGORJE, KRAVICA (bus)

MOSTAR, KRAVICA (bus)

Ostrov KORČULA (loď)

FISH PICNIC (loď)

Ostrov BRAČ a HVAR (loď)

RAFTING na rieke CETINA

BIOKOVO (bus)

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

PELJEŠAC - OREBIČ

Polostrov Pelješac je po Istrii druhým najväčším polostrovom Chorvátska. Hlavným strediskom je mestečko Orebič na južnom pobreží oproti ostrovu Korčula. Orebič je kolískou námorníkov a kapitánov, ktorých znamenitá tradícia je uchovaná v námorníckom múzeu. Na blízky ostrov Korčula premáva niekoľkokrát za deň v sezóne trajekt.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (42.9743460000, 17.1646670000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri