Hodnotenie klientov:  7.9
* * * +
Individuálne Autobusom

Hotel Aurora

Chorvátsko - Podgora
Hotel Aurora sa vyznačuje kvalitnými službami, má výbornú polohu priamo na pláži a zároveň v centre mestečka Podgora s obchodíkmi, reštauráciami, barmi a bohatými možnosťami zábavy.
Poloha:
od pláže ho delí iba upravená palmová promenáda, 5 minút pešo do centra strediska.
Hotel:
klimatizovaný hotel má recepciu, aperitív a snack bar, výťah, reštauráciu s terasou a výhľadom na more, bazén so sladkou vodou, ležadlá a slnečníky pri bazéne za poplatok, saunu, zmenáreň, menšie parkovisko pre osobné autá za poplatok. Wi-Fi pripojenie zdarma iba na recepcii hotela.
Izby:
dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, orientované na morskú stranu. Súčasťou vybavenia je SAT TV, klimatizácia, kúpeľňa, WC, balkón.
Stravovanie:
polpenzia – raňajky a večere formou bohatých bufetových stolov bez nápojov.
Pláž:
štrkovo-kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora, nádherným krištáľovým morom, slnečníky a ležadlá na pláži sú za poplatok. Široká ponuka vodných športov.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

DUBROVNIK (bus)

MEDJUGORJE, KRAVICA (bus)

MOSTAR, KRAVICA (bus)

Ostrov KORČULA (loď)

FISH PICNIC (loď)

Ostrov BRAČ a HVAR (loď)

RAFTING na rieke CETINA

BIOKOVO (bus)

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.


PODGORA

Podgora je situovaná 10 km južne od Makarskej priamo pod masívnymi svahmi pohoria Biokovo. Pozdĺž celého strediska sa tiahne živá promenáda plná reštaurácií, kaviarní, cukrární, obchodíkov so suvenírmi, ktorá pulzuje životom do neskorých večerných hodín.

Mapa
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri