Hodnotenie klientov:  8.1
* * * +
Individuálne Autobusom

Hotel Aurora

Chorvátsko - Podgora
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Hotel Aurora sa vyznačuje kvalitnými službami, má výbornú polohu priamo na pláži a zároveň v centre mestečka Podgora s obchodíkmi, reštauráciami, barmi a bohatými možnosťami zábavy. Oficiálna kategória hotela je 3*.
Poloha:
od pláže ho delí iba upravená palmová promenáda, 5 minút pešo do centra strediska.
Hotel:
klimatizovaný hotel má recepciu, aperitív a snack bar, výťah, reštauráciu s terasou a výhľadom na more, bazén so sladkou vodou, vnútorný bazén (zatvorený od 1.7.-1.9.), ležadlá a slnečníky pri bazéne za poplatok, saunu, zmenáreň, menšie parkovisko pre osobné autá za poplatok (obmedzený počet). Wi-Fi pripojenie v celom hoteli zdarma.
Izby:
zrekonštruované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, orientované na morskú stranu. Súčasťou vybavenia je SAT TV, klimatizácia, kúpeľňa, sušič na vlasy, WC a balkón.
Stravovanie:
polpenzia – raňajky a večere formou bufetových stolov, nápoje k večeri - 0,2 dcl vína, min. vody, džúsu, piva.
Pláž:
štrkovo-kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora, nádherným krištáľovým morom, slnečníky a ležadlá na pláži sú za poplatok. Široká ponuka vodných športov za poplatok.
Doprava:
autobusová, individuálna.
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

DUBROVNIK (bus)

MEDJUGORJE, KRAVICA (bus)

MOSTAR, KRAVICA (bus)

Ostrov KORČULA (loď)

FISH PICNIC (loď)

Ostrov BRAČ a HVAR (loď)

RAFTING na rieke CETINA

BIOKOVO (bus)

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

 

PODGORA

Podgora je situovaná 10 km južne od Makarskej priamo pod masívnymi svahmi pohoria Biokovo. Pozdĺž celého strediska sa tiahne živá promenáda plná reštaurácií, kaviarní, cukrární, obchodíkov so suvenírmi, ktorá pulzuje životom do neskorých večerných hodín.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.2376670000, 17.0771620000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri