Hodnotenie klientov:  9.4
* * * *
Individuálne Autobusom

Hotel Narcis

Chorvátsko - Rabac   # Stiahnuť

Hotelový komplex pozostáva z hotelov Narcis, Hedera a Mimosa/Lido Palace. Nachádza sa neďaleko letoviska Rabac v zálive Maslinica.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
hotel Narcis leží asi 200 m od pláže, približne 500 m od letoviska Rabac a 5 km od starobylého mestečka Labin.  
Hotel:
recepcia, reštaurácia a aperitív bar. Štyri vonkajšie bazénové komplexy so sladkou vodou, ležadlá pri bazéne zdarma (obmedzený počet), slnečníky za poplatok. Detské animácie v miniklube (6-12 rokov), večerné animácie pre dospelých, parkovisko a Wi-Fi zdarma.
Izby:
klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek (rozťahovacie lôžko), majú balkón na morskú stranu, kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, trezor, telefón, SAT TV a chladničku.  
Stravovanie:
polpenzia - raňajky a večere formou bufetových stolov, jeden nápoj k večeri v cene (voda, víno, pivo alebo nealkoholický nápoj). ALL INCLUSIVE za doplatok zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, 15.00-17.00 popoludňajší snack (zmrzlina, sendviče, mini pizza a pod.). V čase 10.00 - 22.00 neobmedzená konzumácia čapovaných nápojov (voda, pivo, víno a nealko) a lokálne alkoholické nápoje, športové aktivity (podľa dostupnosti) - tenis/1hod., minigolf/1hod., fitness, sauna v hoteli Mimosa
Pláž:
štrkovo-kamenistá pláž s pozvoľným vstupom do mora, vhodná aj pre malé deti. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.  
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

Benátky - celodenný výlet rýchloloďou (cca 2 hod. jedna cesta), prehliadka mesta s odborným sprievodcom, pre výletníkov sa organizujú za poplatok plavby gondolami a obed.


Fish Piknik - celodenný výlet loďou pozdĺž pobrežia Istrie, vyhliadková plavba za prírodnými krásami a prímorskými mestečkami spojená s kúpaním. Na lodi sa podáva obed – ryba a domáce víno.


Plitvice - celodenný autobusový výlet do národného parku Plitvice. Vstup a prehliadka národného parku s odborným sprievodcom.


Pula - poldenný výlet do mesta Pula, ktoré je plné rímskych pamiatok - Sergiov Slavoluk, Augustov chrám a predovšetkým jeden z najzachovalejších rímskych amfiteátrov. Príjemná pešia zóna ponúka posedenie aj možnosť nákupov. 

Informácie o krajine a stredisku:

Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.


Istria
Istria je najväčším polostrovom s veľmi členitým pobrežím a vybudovanými turistickými strediskami s dlhou tradíciou, plážami obkolesenými zelenými borovicovými lesmi, vnútrozemím so zelenými kopcami, jazerami a úrodnými nížinami. Hornatá krajina ponúka liečivé pramene, vínne cesty a mestá, patriace kedysi Rimanom. Pula je najväčšie a najstaršie mesto Istrie s dodnes zachovalými rímskymi pamiatkami, v jej okolí boli vybudované kvalitné turistické strediská – medzi nimi i Punta Verudela. Banjole je malá rybárska obec, vzdialená 6 km od Puly, známa hlavne pre milovníkov morských plodov, ktoré veľmi chutne pripravujú v miestnych reštauráciách. Je rajom pre rybárov. Medulin je mesto známe krásnymi plážami rôzneho druhu s prekrásne členitým pobrežím a tiež miesto, kde môžete prežiť pokojnú a romantickú dovolenku, ale zároveň dynamický a aktívny oddych s množstvom športových aktivít. Umag ležiaci na severozápade Istrie je typický členitým pobrežím s mnohými polostrovčekami, borovicovými lesmi a bohatou vegetáciou. Rabac je známe turistické stredisko na juhovýchodnom pobreží Istrie vyhľadávané vďaka prekrásnym štrkovým plážam a krištáľovo čistému moru.

# Stiahnuť Zobraziť na mape (45.0805580000, 14.1484110000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento