Hodnotenie klientov:  8.3
* * *
Individuálne Autobusom

Apartmány Croatia


V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Apartmány CROATIA sa nachádzajú v areáli hotela Alba, v blízkosti štrkovo-piesočnatej pláže. Medzi areálom a plážou je promenáda vedúca do centra mesta Sv. Filip i Jakov.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
cca 100 m od pláže, 300m od centra. Turistický areál lemuje z jednej strany prímorská promenáda a z druhej strany magistrála.
Ubytovanie:
všetky apartmány sú vybavené kuchynkou s menším jedálenským kútom, klimatizáciou, sprchou s WC, SAT TV, telefónom a balkónom alebo terasou. Apartmán B/3 (27,5 m2) pre 3 osoby má dvojlôžkovú spálňu, obývaciu miestnosť s jedným lôžkom (gauč). Apartmán C/4 (39 m2) pre 4 osoby má spálňu a obývaciu miestnosť s rozťahovacím gaučom pre 2 osoby. Apartmán D/5 (35,5 m2) pre 5 osôb má 2 dvojlôžkové spálne a obývaciu miestnosť s jedným lôžkom (gauč). Apartmán E/6+1 (47-70 m2) pre 6 osôb s možnosťou jednej prístelky sa skladá z 2 dvojlôžkových spální a obývacej miestnosti s gaučom (pre 2 osoby) a možnosťou doobjednania prístelky pre dieťa do 12 rokov. Wi-Fi a parkovanie v celom areáli zdarma.
Stravovanie:
bez stravy, možnosť doobjednať raňajky, alebo večere, alebo polpenziu v hoteli Alba vo forme bufetu (bez nápojov).
Pláž:
štrkovo-piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom, k dispozícii vodné športy, ležadlá a slnečníky za poplatok.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
bez stravy
Fakultatívne výlety:
Split - Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

Slapovi Krka NP, vodopády rieky Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - celodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta v Bosne a Hercegovine a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.

Informácie o krajine a stredisku:

Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.
Sv. Filip a Jakov
Malebné letovisko leží približne v polovici jadranského pobrežia pri magistrále medzi Zadarom a Šibenikom. Menšie mestečko s peknými parkami, starou históriou, mediteránskou klímou a krištáľovo čistým morom ponúka ideálne podmienky pre príjemnú rodinnú dovolenku. V centre letoviska nájdete malý prístav, obchody, reštaurácie, bary.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.9641786942, 15.4224274577)
Zdieľať
Zoznámte sa
Video
Video
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento