Hodnotenie klientov:  10
* * * *
Individuálne

Alga

Chorvátsko - Tučepi

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Hotel Bluesun Alga sa nachádza na malebnej kamienkovej pláži v letovisku Tučepi, od pláže oddeľuje hotel len pobrežná promenáda. Hotel ponúka kvalitné služby, krásne prostredie a uspokojí aj náročných klientov. Ubytovanie je vhodné pre všetky vekové kategórie aj pre rodiny s deťmi.
Poloha:
priamo pri pláži, od ktorej ho delí len plážová promenáda, asi 1 km od centra mestečka Tučepi.
Hotel:

hlavná budova - recepcia, zmenáreň, výťah, práčovňa, úschovňa batožiny, internetový kútik, kadernícky a kozmetický salón, masáže a sauna (za poplatok), reštaurácia, aperitív bar, plážový bar Iris. V areáli je detský bazén s morskou vodou, vonkajší veľký bazén s vírivkou s morskou vodou, bar pri bazéne s terasou na slnenie (ležadlá a slnečníky zdarma), vnútorný bazén, parkovisko (za poplatok 3 EUR/deň), detské ihrisko. Športové aktivity v hoteli alebo v bezprostrednej blízkosti: fitness, tenisové centrum, futbal, mini futbal, plážový volejbal, stolný tenis a ďalšie. Pre deti organizuje hotel Mini klub a mini disko počas sezóny, pre dospelých športové a zábavné hry pre všetkých. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Izby:

moderne zariadené klimatizované izby sú vybavené SAT TV, trezorom, minichladničkou, telefonom, kúpelňou s  WC (sušič na vlasy a bezplatné toaletné potreby). Všetky izby majú balkón, niektoré sú orientované na more (za príplatok), izby typu Superior majú naviac pohovku, ktorú je možné použiť ako 1-2 prístelky. 

Stravovanie:

raňajky formou bufetu, možnosť doplatku na polpenziu alebo plnú penziu formou bufetu. Z dôvodu protiepidemiologických opatrení môže byť forma podávania stravy upravená.

Pláž:
štrková s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis a vodné športy za poplatok.
Doprava:
individuálna, autobusová
Typ stravy:
raňajky
Fakultatívne výlety:

DUBROVNIK 

MEDJUGORJE – KRAVICA   

MOSTAR – KRAVICA   

ostrov KORČULA       

FISH PIKNIC   

ostrov BRAČ a HVAR   

RAFTING na rieke CETINA   

BIOKOVO   

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

TUČEPI
K tomu najkrajšiemu na Makarskej riviére patrí letovisko Tučepi, ktoré získava každý rok renomované ocenenia. Vďaka jednej z najkrajších pláží je TOP destináciou. Pláž ocenená modrou zástavou je vybavená kabínami aj sprchami, prenajať si môžete ležadlá a slnečníky a do sýtosti sa vyblázniť na vodných atrakciách. V západnej časti je športové centrum Slatina so 4 antukovými tenisovými kurtami, futbalové ihrisko, ihrisko pre plážový volejbal a stolný tenis  

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.2709907251, 17.0538554710)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento