Hodnotenie klientov:  10
* * * *
Individuálne

Neptun

Chorvátsko - Tučepi

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Obľúbený moderne zrekonštruovaný hotelový komplex, ktorý svojou polohou, hotelovými animáciami a pestrou stravou uspokojí rodiny s deťmi i náročnejšieho klienta. Oficiálna kategória hotela je 3*.
Poloha:
priamo pri pláži, od ktorej ho delí len plážová promenáda, asi 1,5 km od centra mestečka Tučepi.
Hotel:
komplex tvorí hlavná budova a 2-poschodové vedľajšie budovy /depandance Maslinik/. Hlavná budova - recepcia, zmenáreň, výťah, reštaurácia, aperitív bar, snack bar. V areáli je vonkajší veľký a detský bazén s barom a terasou na slnenie (ležadlá a slnečníky zdarma), parkovisko (za poplatok 3 EUR/deň), detské ihrisko, ihrisko na plážový volejbal, tenisové kurty, stolný tenis, požičovňa bicyklov. Hotel organizuje športové a zábavné hry pre všetkých, detský a junior klub, animácie pre deti a dospelých a živú hudbu.
Izby:
izby v hlavnej budove majú klimatizáciu, kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, Wi-Fi zdarma a balkón. Izby s orientáciou na more a superior izby sú za príplatok a nachádzajú sa v hlavnej budove. V depandance sú 2-lôžkové izby a rodinné pre 5 osôb s 2 samostatnými spálňami. Izby v depandansoch majú klimatizáciu, kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, Wi-Fi zdarma a balkón.
Stravovanie:
all inclusive formou bufetu - raňajky, obedy, večere, neskoré raňajky, popoludňajšie občerstvenie, polnočné občerstvenie, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v bare (10:00 – 24:00), 1x týždenne dalmatínska večera. Z dôvodu protiepidemiologických opatrení môže byť forma podávania stravy upravená.
Pláž:
štrková s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis a vodné športy za poplatok.
Doprava:
individuálna, autobusová.
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:

DUBROVNIK 

MEDJUGORJE – KRAVICA   

MOSTAR – KRAVICA   

ostrov KORČULA       

FISH PIKNIC   

ostrov BRAČ a HVAR   

RAFTING na rieke CETINA   

BIOKOVO   

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

TUČEPI
K tomu najkrajšiemu na Makarskej riviére patrí letovisko Tučepi, ktoré získava každý rok renomované ocenenia. Vďaka jednej z najkrajších pláží je TOP destináciou. Pláž ocenená modrou zástavou je vybavená kabínami aj sprchami, prenajať si môžete ležadlá a slnečníky a do sýtosti sa vyblázniť na vodných atrakciách. V západnej časti je športové centrum Slatina so 4 antukovými tenisovými kurtami, futbalové ihrisko, ihrisko pre plážový volejbal a stolný tenis  

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.2730610000, 17.0473760000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento