Hodnotenie klientov:  7.5
* * * *
Autobusom Individuálne

Hotel Punta

Chorvátsko - Vodice

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Hotelový komplex Punta leží neďaleko centra obľúbeného letoviska Vodice, v srdci Dalmácie. Kvalitou poskytovaných služieb je vhodný aj pre náročnejších klientov.
Poloha:
cca 100 m od pláže, 5 minút v pešej dostupnosti od centra Vodíc.
Hotel:
recepcia s Wi-Fi pripojením zdarma, reštaurácia, a la carte reštaurácia, lobby bar, kaviareň, wellness centrum (vnútorný bazén, sauny a iné procedúry), fitnescentrum zdarma, otvorený bazén s morskou vodou, ležadlá pri bazéne za poplatok, detský bazén, bar pri bazéne, ihrisko a v letných mesiacoch animácie (15.6.-15.9.). Parkovisko za poplatok.
Izby:
klimatizované dvojlôžkové izby v hlavnej budove s možnosťou 1 prístelky, majú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, trezor, minibar, telefón, SAT TV a balkón. Wi-Fi pripojenie zdarma. Orientácia na more za poplatok.
Stravovanie:
polpenzia - raňajky a večere formou bufetových stolov, obedy za príplatok.
Pláž:
skalnato-kamienková pláž s upravenými plochami na slnenie, ďalej od hotela sa nachádzajú menšie štrkové pláže s pozvoľným vstupom do mora, slnečníky a ležadlá na pláži za poplatok.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

SPLIT - TROGIR - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP KORNATI - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

SLAPOVI KRKA, NP Vodopády rieky Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

DUBROVNIK - celodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

MEDJUGORJE - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta v Bosne a Hercegovine a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

OSTROVY HVAR A BRAČ - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.     

VODICE
Jedno z najkrajších stredísk na pobreží Jadranského mora sa rozprestiera v malebnej zátoke cca 10 km severne od Šibeniku. Cez deň živé stredisko plné života na rušnej promenáde plnej obchodíkov a stánkov s ovocím, kaviarní a barov, sa večer pri západe slnka mení na romantické mestečko s kamennými uličkami. Nočný život ožíva večer v rôznych kluboch, tanečných terasách a aj na známej Haciende – diskotéke pod holým nebom.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.7535230000, 15.7713460000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri