Hodnotenie klientov:  8
* * * *
Letecky

Anastasia Beach

Cyprus - Protaras

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Vynikajúca poloha v malebnej zátoke, vďaka čomu je ako stvorený na dokonalý oddych. Predstavuje ideálne miesto pre všetky vekové kategórie. Súčasťou hotela je aquapark Aquamania. Poslednou rekonštrukciou prešiel v roku 2017.

Poloha:

len pár metrov od menšej zátoky Marlita Bay, v blízkosti sú ďalšie pláže Polyxenia a Pernera, na ktoré sa dostanete krátkou prechádzkou po promenáde. Situovaný v pokojnej oblasti Pernera. Do širšieho centra živého letoviska Protaras s obchodíkmi, tavernami, reštauráciami, či kaviarňami je to cca 15 minút. Letisko LCA vzdialené 63 km.

Hotel:

vstupná hala s recepciou, klimatizácia, Wi-Fi pripojenie za poplatok, reštaurácia, a la carte reštaurácia, vonkajší bazén, detský bazén, vnútorný bazén, detský vnútorný bazén, bar pri bazéne, ležadlá a slnečníky pri bazéne, zábavný program, výťah, wellness, kaderníctvo, posilňovňa, stolný tenis, požičovňa áut, zmenáreň, telefón, fax, konferenčná miestnosť, práčovňa za poplatok, aquapark za poplatok.

Izby:

komplex pozostáva z hlavnej hotelovej budovy a vedľajšej, kde sú k dispozícii apartmány a štúdiá. Ubytovacie kapacity zahŕňajú moderne a prakticky zariadené jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky a výhľadom na záhradu a okolie, s priamym alebo bočným výhľadom na more. Suity s priamym alebo bočným výhľadom na more, rodinné izby s výhľadom na okolie. Všetky sú vybavené klimatizáciou, Wi-Fi pripojením, TV, telefónom, kúpeľňou, sušičom vlasov, kanvicou, balkónom, mini bar/mini chladnička za poplatok. Suity disponujú aj obývacou izbou s rozkladacou pohovkou, rodinné izby majú poschodovú posteľ pre deti.

Stravovanie:

polpenzia, all inclusive – raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, snack medzi hlavnými jedlami, bar denne od 10:00 do polnoci.

Pláž:

menšia zátoka známa ako Marlita Bay priamo pred hotelom, ponúka piesočnatú pláž s prímesou drobných kamienkov pri vstupe do pozvoľného mora, ďalšie pláže v okolí do 1 km – Polyxenia a Pernera Beach. Vodné športy, atrakcie, ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (35.0280350000, 34.0434900000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento