Hodnotenie klientov:  9.6
* * * * *
Letecky

Hotel Constantinos Great Beach

Cyprus - Protaras

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Hotel svojim návštevníkom ponúka moderný a elegantný dizajn, kvalitné služby, príjemné prostredie a chvíle plné oddychu v peknom okolí. Veľkou výhodou je aj jeho poloha priamo pri pláži a blízko centra letoviska. V roku 2018 prešiel kompletnou rekonštrukciou a je vhodnou voľbou aj pre náročnejších klientov.

Poloha:

hotelový komplex má ideálnu polohu v obľúbenom stredisku Protaras, priamo pri peknej pláži, s množstvom nákupných možností a kaviarničiek v blízkom okolí. Centrum tohto živého letoviska sa nachádza pár minút chôdze od hotela kde sa nachádzajú  taverny, bary či rôzne obchodíky. Medzinárodné letisko v Larnake (LCA) je vzdialené 65 km.

Hotel:

vstupná hala s recepciou, lobby, 2 bufetové reštaurácie, a´la carte reštaurácie (1x za pobyt možnosť využiť zdarma), lobby bar, bar pri bazéne, vonkajší bazén s terasou a záhradou s ležadlami a slnečníkmi zdarma, vnútorný bazén, detský bazén, plážové osušky (za vratný depozit), detský miniklub, medzinárodný hotelový animačný program pre deti a dospelých, Wi-Fi internetové pripojenie, fitnescentrum, služby spa (za poplatok), stolný tenis, úschovňa batožín, požičovňa áut (za poplatok), parkovisko.

Izby:

dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. Izby sú orientované do vnútrozemia/okolia hotela alebo na more. Všetky komfortne zariadené izby majú vlastnú kúpeľňu s WC a príslušenstvom, sušič vlasov, klimatizáciu, Wi-Fi pripojenie, SAT TV, telefón, mini chladničku/minibar, trezor, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, balkón s posedením.

Stravovanie:

polpenzia – raňajky a večere formou bufetových stolov. All inclusive – raňajky, obedy, večere formou bufetových stolov, tematické večere, počas dňa vo vybraných hodinách teplé a studené snacky, zmrzlina, káva, čaj a koláčiky, nočné občerstvenie. Miestne vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje v areáli hotela.

Pláž:

pekná dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je priamo pred areálom hotela. Známa a vyhľadávaná pláž Fig Tree Beach je vzdialená cca 1 km, dostanete sa k nej cestou popri pobreží. Ležadlá, slnečníky a vodné športy na plážach sú za poplatok.

Doprava:
letecká
Typ stravy:
polpenzia
Informácie o krajine a stredisku:
CYPRUS
Južný Cyprus je gréckou časťou ostrova Cyprus, oficiálne sa nazýva Cyperská republika. Vznikol rozdelením ostrova na južnú a severnú časť (obývanú prevažne tureckým obyvateľstvom) v dôsledku nepokojov v 20. st. Je členom Európskej únie, občania SR môžu cestovať do krajiny s platným občianskym preukazom. Cyprus je tretím najväčším ostrovom v Stredozemnom mori, pričom 10 km2 z jeho územia tvoria vodné plochy. Právom preto môžeme o Cypre hovoriť ako o veľmi zelenom ostrove, ktorý ponúka mnohé historické, ale aj prírodné krásy. Pri pohľade do minulosti sa Cyprus nazýva aj ostrovom bohyne lásky a krásy – Afrodity. Miestom zrodenia tejto bohyne z morskej peny sú skaly, nachádzajúce sa neďaleko pobrežných útesov mesta Paphos. V dejinách bol Cyprus prekvitajúcim centrom kultového uctievania Afrodity. Medzi jeden z najznámejších obrazov zobrazujúcich jej zrodenie je Botticelliho Zrodenie Venuše. Cyperčanom je vlastná pohostinnosť a vynikajúce služby nielen v hotelových rezortoch, ale aj na uliciach. Južný Cyprus je vďaka svojej výnimočnej polohe právom označovaný ako najslnečnejšie miesto v Európe, pretože je tu viac ako 300 slnečných dní v roku. Pláže v tejto časti ostrova sa vyznačujú jemným, zlatistým pieskom. Táto časť krajiny je natoľko rozmanitá, že tu možno nájsť nádherné, šíre pláže s pozvoľným vstupom do príjemne teplého mora a o kúsok ďalej menšie zátoky s tmavou vodou a veľkou hĺbkou. V južnej časti ostrova nesmiete obísť turistami veľmi vyhľadávanú Nissi beach a tiež národný park Cabo Greco s nádhernou modrou lagúnou. Cyprus však nie je iba o plážach a nádhernom mori. Jeho horský masív ponúka možnosti aktívne strávenej dovolenky. Na takúto aktivitu je priamo stvorené pohorie Troodos, ktoré ponúka množstvo rôznych túr a výstupov. Kto má radšej históriu, ten si príde na svoje v centre každého mestečka, no úplnú rozprávku môže zažiť v dedinke Lefkara.
PROTARAS
Nádherné turistické centrum mesta ponúka výborné možnosti aktívne strávenej dovolenky. Promenáda pozdĺž celého pobrežia je lemovaná obchodíkmi, barmi, reštauráciami, kde nájdete všetko, čo k dovolenke patrí. V Protarase si užijete krásne piesočnaté pláže s nádhernou vodou, ktorá má príjemnú teplotu až do neskorej jesene. Toto stredisko je výborným východiskovým bodom na návštevu národného parku Cape Greco s úžasnými podmorskými jaskyňami.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (35.0174200000, 34.0512130000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento