Hodnotenie klientov:  9.9
* * * *
Letecky

Hotel Tsokkos Protaras Beach

Cyprus - Protaras

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Hotel sa pýši skvelou polohou, je situovaný pri peknej pláži a zároveň neďaleko živého centra plného možností ako tráviť voľný čas. Svojim návštevníkom ponúka taktiež kvalitné služby a je ideálnym miestom na strávenie príjemnej a plnohodnotnej dovolenky.

Poloha:

hotel je situovaný v stredisku Protaras a vďaka svojej ideálnej polohe je obľúbenou voľbou dovolenkárov. Od peknej piesočnatej pláže Sunrise beach je vzdialený len 200 m a najbližšie nákupné možnosti, reštaurácie či bary nájdete už v okolí hotela. Živé centrum známeho strediska Protaras je vzdialené cca 15 minút chôdze. Od letiska v Larnake (LCA) je hotel vzdialený 65 km.

Hotel:

vstupná hala s recepciou, lobby, hlavná hotelová reštaurácia, lobby bar, bar pri bazéne, dva vonkajšie bazény s ležadlami a slnečníkmi zdarma, detský bazén, plážové osušky (za vratný depozit), hotelový animačný program pre deti a dospelých, Wi-Fi pripojenie za poplatok, tenisový kurt, stolný tenis, fitnescentrum, sauna a vírivka (za poplatok), úschovňa batožiny, parkovanie.

Izby:

hotel prešiel rekonštrukciou roku 2017 a ponúka dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, ktoré sú orientované na okolie hotela alebo na morskú stranu. Všetky komfortne zariadené izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou s WC a príslušenstvom, sušičom na vlasy, klimatizáciou, SAT TV, telefónom, príslušenstvom na prípravu čaju a kávy a balkónom, služby za poplatok: Wi-Fi pripojenie, trezor.

Stravovanie:

All inclusive – raňajky, obedy, večere formou bufetových stolov, tematické večere, počas dňa vo vybraných hodinách malé občerstvenie, teplé a studené snacky, zmrzlina, káva, čaj a zákusky. Miestne vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje v areáli hotela v čase od 10.00 – 24.00 hod.

Pláž:

pekná piesočnatá pláž Sunrise beach, ktorá je ocenená Modrou vlajkou je vzdialená 200 m. Má pozvoľný vstup do mora a je vhodná aj pre rodiny s deťmi. Ležadlá, slnečníky a vodné športy na pláži sú za poplatok. Známa pláž Fig Tree Beach je vzdialená 1,3 km

Doprava:
letecká
Typ stravy:

All inclusive


Fakultatívne výlety:

Informácie o krajine a stredisku:
   
JUŽNÝ CYPRUS
Južný Cyprus je gréckou časťou ostrova Cyprus, oficiálne sa nazýva Cyperská republika. Vznikol rozdelením ostrova na južnú a severnú časť (obývanú prevažne tureckým obyvateľstvom) v dôsledku nepokojov v 20. st. Je členom Európskej únie, občania SR môžu cestovať do krajiny s platným občianskym preukazom. Cyprus je tretím najväčším ostrovom v Stredozemnom mori, pričom 10 km2 z jeho územia tvoria vodné plochy. Právom preto môžeme o Cypre hovoriť ako o veľmi zelenom ostrove, ktorý ponúka mnohé historické, ale aj prírodné krásy. Pri pohľade do minulosti sa Cyprus nazýva aj ostrovom bohyne lásky a krásy – Afrodity. Miestom zrodenia tejto bohyne z morskej peny sú skaly, nachádzajúce sa neďaleko pobrežných útesov mesta Paphos. V dejinách bol Cyprus prekvitajúcim centrom kultového uctievania Afrodity. Medzi jeden z najznámejších obrazov zobrazujúcich jej zrodenie je Botticelliho Zrodenie Venuše. Cyperčanom je vlastná pohostinnosť a vynikajúce služby nielen v hotelových rezortoch, ale aj na uliciach. Južný Cyprus je vďaka svojej výnimočnej polohe právom označovaný ako najslnečnejšie miesto v Európe, pretože je tu viac ako 300 slnečných dní v roku. Pláže v tejto časti ostrova sa vyznačujú jemným, zlatistým pieskom. Táto časť krajiny je natoľko rozmanitá, že tu možno nájsť nádherné, šíre pláže s pozvoľným vstupom do príjemne teplého mora a o kúsok ďalej menšie zátoky s tmavou vodou a veľkou hĺbkou. V južnej časti ostrova nesmiete obísť turistami veľmi vyhľadávanú Nissi beach a tiež národný park Cabo Greco s nádhernou modrou lagúnou. Cyprus však nie je iba o plážach a nádhernom mori. Jeho horský masív ponúka možnosti aktívne strávenej dovolenky. Na takúto aktivitu je priamo stvorené pohorie Troodos, ktoré ponúka množstvo rôznych túr a výstupov. Kto má radšej históriu, ten si príde na svoje v centre každého mestečka, no úplnú rozprávku môže zažiť v dedinke Lefkara.

 
PROTARAS
Nádherné turistické centrum mesta ponúka výborné možnosti aktívne strávenej dovolenky. Promenáda pozdĺž celého pobrežia je lemovaná obchodíkmi, barmi, reštauráciami, kde nájdete všetko, čo k dovolenke patrí. V Protarase si užijete krásne piesočnaté pláže s nádhernou vodou, ktorá má príjemnú teplotu až do neskorej jesene.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (35.0188430000, 34.0493530000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento