Hodnotenie klientov:  10
* * * *
Letecky

Hotel Santa Marina Beach

Grécko - Kréta - Agia Marina

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Elegantný hotelový komplex pozostávajúci z troch krídiel umiestnený v exotickej záhrade priamo pri krásnej, pieskovej pláži obľúbeného, rušného letoviska Agia Marina vhodný pre všetky vekové kategórie aj pre rodiny s deťmi.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
priamo pri piesočnatej pláži, z novej časti vedie pod miestnou komunikáciou do hlavnej časti hotelového komplexu krátky podchod. Centrum letoviska sa nachádza v blízkosti hotela.
Hotel:
hotelový  komplex pozostáva z troch krídiel, v areáli nájdete niekoľko bazénov pre dospelých, relaxačný, ako aj oddelený detský bazén (ležadlá a slnečníky pri bazénoch zdarma). Hlavnú reštauráciu, á la card reštaurácie, bary pri bazéne, lobby aj plážový bar. Deti sa môžu zabaviť na detskom ihrisku a v detskom mini clube. Hoteloví animátori denne organizujú rôzne športové a zábavné aktivity pre malých aj veľkých, ako aj večerné zábavné, či tématické programy. K dispozícii je plážový volejbal a stolný tenis. V areáli nájdete mini market, fitnes centrum, práčovňu, internetový kútik. Wi-fi pripojenie za poplatok 15,- Eur/týždeň.
Izby:
príjemne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky sú vybavené individuálnou klimatizáciou, SAT TV a telefónom. Wi-fi pripojenie za poplatok 15,-Eur/týždeň, trezor za poplatok 30,- Eur/týždeň. Ku každej izbe prináleží kúpeľňa so sušičom na vlasy a terasa alebo balkón so záhradným sedením s výhľadom do záhrady, s výhľadom na bazén alebo orientáciou na more za poplatok. Rodinné izby Open Plan sú vhodné pre 2 dospelých a 2 deti. Jedná sa o jednu veľkú priestrannú miestnosť s poschodovou posteľou a rovnakou vybavenosťou.  
Stravovanie:
all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov. Od 11:30-13:00 a od 16:00-18:00 je v niekoľkých baroch podávané občerstvenie formou snackov, sendviče, čerstvé šaláty, pizza, souvlaki, ako aj káva, nealkoholické a alkoholické nápoje. All inclusive program je možné využívať v celom komplexe od 07:30-23:00 hod.
Pláž:
široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky a ležadlá na pláži za poplatok. Plážové uteráky k dispozícii za depozit. Plážový bar v cene all inclusive. Vodné športy za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:

all inclusive

Fakultatívne výlety:

Elafonissi  - ružová pláž na juhozápade ostrova, pripomínajúca Karibik, spojené s ochutnávkou miestnych produktov: cena 47 Euro
Balos - plavba loďou do modrej lagúny na severozápade ostrova, zastávka na pirátskom ostrove Gramvoussa : cena 53 Euro
Samaria  - horský priesmyk, ktorý má 15 km a je najdlhší v Europe: cena 49 Euro (vstupné a prevoz loďou sa platia zvlášť)
Knossos - najznámejšia krétska pamiatka z obdobia minojskej civilizácie, palác Knossos, prehliadka archeologického múzea v Heraklione: cena 51 Eur (vstupné nie v cene)
Prevelli -  palmová pláž na juhu ostrova, návšteva starobylého kláštora a benátskych fontán: cena 46 Eur (vstupné na loď nie je v cene)

Ceny sú uvádzané z minulého roka, sú orientačné a závisia tiež od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.

Informácie o krajine a stredisku:

Kréta je najväčší z gréckych a piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stre­dozemnom mori. Tvorí prírodnú hranicu medzi Európou a Afrikou. Ostrov už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a vždy slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Kréta bola centrom minojskej civilizácie, ktorá je považovaná za najstaršiu európsku civilizáciu. Z tohoto obdobia sa tu zachovali dnes turistami často navštevované historické objekty, ako sú paláce Knossos a Festos. Nie len veľká rozmanitosť krajiny a bohatá história, ale aj výborná kuchyňa, pohostinní domáci obyvatelia a typická ostrovná dovolenková atmosféra – to všetko robí z Kréty ideálne miesto na strávenie dovolenky. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.


Mestečko Platanas leží na severnom pobreží Kréty, 12 km od mesta Chania a patrí medzi najväčšie turistické strediská západnej Kréty. Kto hľadá krásne pieskové pláže, typickú grécku atmosféru, krásnu prírodu, ale aj zábavu a nočný život, zaručene si v tomto malebnom mestečku príde na svoje. Pobrežie lemuje 4 km dlhá piesková pláž, nájdete tu množstvo obchodov, nočných podnikov, taverien a bohaté možnosti zábavy pre všetky vekové kategórie.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (35.5161950000, 23.9390150000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento