Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
****

Hotel Santa Marina Beach

Grécko - Kréta - Agia Marina
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis

Elegantný hotelový komplex pozostávajúci z troch krídiel umiestnený v exotickej záhrade priamo pri krásnej, pieskovej pláži obľúbeného, rušného letoviska Agia Marina na ostrove Kréta vhodný pre všetky vekové kategórie aj pre rodiny s deťmi.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
priamo pri piesočnatej pláži, z novej časti vedie pod miestnou komunikáciou do hlavnej časti hotelového komplexu krátky podchod. Centrum letoviska sa nachádza v blízkosti hotela.
Hotel
-
hotelový komplex pozostáva z troch krídiel, v areáli nájdete niekoľko bazénov pre dospelých, relaxačný, ako aj oddelený detský bazén (ležadlá a slnečníky pri bazénoch zdarma). Hlavnú reštauráciu, a´la carte reštaurácie, bary pri bazéne, lobby aj plážový bar. Deti sa môžu zabaviť na detskom ihrisku a v detskom mini clube. Hoteloví animátori denne organizujú rôzne športové a zábavné aktivity pre malých aj veľkých, ako aj večerné zábavné, či tématické programy. K dispozícii je plážový volejbal a stolný tenis. V areáli nájdete mini market, fitnes centrum, práčovňu, internetový kútik. WI-FI pripojenie zdarma.
Izby
-
príjemne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky sú vybavené individuálnou klimatizáciou, SAT TV a telefónom. WI-FI zdarma, trezor za poplatok 30,- Eur/týždeň. Ku každej izbe prináleží kúpeľňa so sušičom na vlasy a terasa alebo balkón so záhradným sedením s výhľadom do záhrady, s výhľadom na bazén alebo orientáciou na more za poplatok. Rodinné izby Open Plan sú vhodné pre 2 dospelých a 2 deti. Jedná sa o jednu veľkú priestrannú miestnosť s poschodovou posteľou a rovnakou vybavenosťou.  
Stravovanie
-
all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov. Od 11:30-13:00 a od 16:00-18:00 je v niekoľkých baroch podávané občerstvenie formou snackov, sendviče, čerstvé šaláty, pizza, souvlaki, ako aj káva, nealkoholické a alkoholické nápoje. All inclusive program je možné využívať v celom komplexe od 07:30-23:00 hod.
Pláž
-
široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky a ležadlá na pláži za poplatok. Plážové uteráky k dispozícii za depozit. Plážový bar v cene all inclusive. Vodné športy za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Elafonissi  - ružová pláž na juhozápade ostrova, pripomínajúca Karibik, spojené s ochutnávkou miestnych produktov: cena 47 Euro
Balos - plavba loďou do modrej lagúny na severozápade ostrova, zastávka na pirátskom ostrove Gramvoussa : cena 53 Euro
Samaria  - horský priesmyk, ktorý má 15 km a je najdlhší v Europe: cena 49 Euro (vstupné a prevoz loďou sa platia zvlášť)
Knossos - najznámejšia krétska pamiatka z obdobia minojskej civilizácie, palác Knossos, prehliadka archeologického múzea v Heraklione: cena 51 Eur (vstupné nie v cene)
Prevelli -  palmová pláž na juhu ostrova, návšteva starobylého kláštora a benátskych fontán: cena 46 Eur (vstupné na loď nie je v cene)

Ceny sú uvádzané z minulého roka, sú orientačné a závisia tiež od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.

Informácie o krajine a stredisku
-

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Hlavné mesto je Iraklio alebo Heraklion, ďalšie veľké mestá ako Chania, Rethymno, Agios Nikolaos, či Sitia. Ostrov je známy aj krétskym vínom, olivovým olejom, keramikou, piesňami (rýmované piesne mantinades z čias benátskej doby), tancom (známy je krétsky tanec pentozalis), či rôznymi zvykmi (počas svadobných hostín strieľajú z pušiek do vzduchu). Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.


Agia Marina je obľúbené turistické letovisko s množstvom zelene a s krásnou piesočnatou plážou. Rušné mestečko plné taverien, barov, nočných klubov, diskoték, vybavené bankou, lekárňou, policajnou stanicou, obchodným domom. Pešo sa dostanete aj do mestečka Platanas, ktoré leží na severnom pobreží Kréty, 12 km od mesta Chania a patrí medzi najväčšie turistické strediská západnej Kréty. Kto hľadá krásne pieskové pláže, typickú grécku atmosféru, krásnu prírodu, ale aj zábavu a nočný život, zaručene si v týchto letoviskách príde na svoje.


Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Predvianočné Drážďany
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Predvianočný Graz
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Predvianočný Salzburg
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Krakow s Wieliczkou
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Predvianočný Záhreb
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri