Hodnotenie klientov:  10
* * *
Letecky

Apartmány Lambiris

Grécko - Thasos

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Novo zrekonštruovaná vilka sa nachádza priamo na pláži, vzdialená 500 m od centra malebného mestečka. Obklopená udržiavanou záhradou. Pokojná časť letoviska Potos.
Poloha:
priamo na pláži, vzdialená 500 m od centra malebného mestečka.
Ubytovanie:
moderne zariadené dvojlôžkové štúdiá a apartmány s možnosťou ubytovania až 4 osôb (2 miestnosti) sú vybavené kúpeľňou (sprcha, WC, fén), kuchynským kútom s chladničkou, základným riadom, sporákom a rýchlovarnou kanvicou. Ďalej ubytovacie jednotky disponujú spálňami, satelitnou TV a balkónom alebo terasou s posedením. Klimatizácia je za poplatok. Na vyžiadanie je k dispozícii aj detská postieľka a vysoká jedálenská stolička. Ubytovanie je nefajčiarske. K dispozícii úschovňa batožín a parkovisko
Stravovanie:
bez stravy – možnosť využívania vlastnej kuchyne v ubytovacom zariadení alebo doobjednanie večerí v neďalekej taverne.
Pláž:
dlhá piesočnato-kamienková s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá, slnečníky a sezónna ponuka vodných športov za poplatok (v záhrade zdarma). Pláž je obklopená zeleňou.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
bez stravy
Fakultatívne výlety:
Okruh ostrovom – vydajte sa za poznaním „zeleného smaragdu“ uprostred Egejského mora. Fakultatívny výlet okolo ostrova ponúka možnosť navštíviť všetky zaujímavé miesta, obdivovať prírodné krásy ostrova. Celodenný výlet autobusom so sprievodcom po okružnej ceste okolo ostrova.
Výlet loďou – plavba po najkrajších plážach a zákutiach juhovýchodného pobrežia s celodenným občerstvením. Loď zastavuje vo viacerých prekrásnych lagúnach, v ktorých sa môžete okúpať.
Jeep Safari – výlet na terénnych autách do hôr. Zastávky na miestach s nádhernými panoramatickými výhľadmi.
Grécky večer – celovečerná zábava v starobylom mestečku THEOLOGOS, ktoré bolo kedysi hlavným mestom ostrova. Večerná prehliadka mesta s návštevou tradičnej taverny, podáva sa večera formou bufetových stolov, celovečerný folklórny program.
Informácie o krajine a stredisku:
hlavné mesto: Limenas Thasos        
počet obyvateľov: 16 000       
Rozloha: 381 km2         
časový posun: +1 hodina        
doba letu: cca 1 hod. 35 min.         
mena: euro           
úradný jazyk: grécky
THASOS Pohostinnosť spojená s hrou slnečných lúčov na modrej hladine, nemiznúci úsmev na tvárach domorodých obyvateľov, posedenia v tavernách s výhľadom na more, ktoré lákajú vôňou miestnych špecialít, romantické večery, neviazaná zábava v tanečných kluboch, osviežujúce nápoje v baroch a tradičné grécke jedlá – to sú prázdniny na Thasose. Thasos má úžasné pobrežie, ktoré lemuje hlavná cesta okolo celého ostrova, kdekoľvek zastavíte, vždy je to príjemné miesto či už na relax, plávanie, športovanie alebo potápanie, ponúknu sa vám nádherné pohľady na okolitú panorámu. Na ostrove nájdete jedinečné pláže a miesta, ktoré stoja za návštevu a malebné zálivy s priezračnou, čistou vodou vám pohladia dušu. Ak si požičiate auto, okrem pláží v našich letoviskách, môžete navštíviť aj ďalšie pláže. Väčšina z nich má Modrú vlajku. Letecké zájazdy odlietajú z Bratislavy na letisko Megas Alexandros Kavala. Let trvá približne 1 hod. 35 min. Cesta autobusom zo Slovenska na ostrov Thassos trvá približne 24 hod. vrátane trajektu z prístavu Keramoti do prístavu Limenas.
POTOS Prímorské stredisko s čulým ruchom na juhu ostrova, približne 5 km od Limenarie. Je obľúbené pre svoju príjemnú atmosféru, ktorú dotvára množstvo taverien, cukrární, kaviarní, obchodíkov so suvenírmi priamo na plážovej promenáde. V stredisku nájdeme tiež zlatníctvo, kaderníctvo, fotoslužbu, požičovne áut a motoriek. Pláže sú prevažne pieskové s drobnými kamienkami, na niektorých miestach štrkovo-pieskové. Limenas Keramoti Kavala Athos Grécko Stredozemné more THASOS Panagia Theologos Kastro LIMENARIA TRIPITI PEFKARI POTOS THASOS      
Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento