Hodnotenie klientov:  9.6
* * *
Individuálne Autobusom Letecky

Hotel Akti

Grécko - Thasos - PEFKARI

Rekonštruovaný príjemný rodinný hotel priamo pri pláži v Pefkari.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
Hotel sa nachádza priamo pri pláži v krásnom zálive Pefkari medzi letoviskami Potos (cca 1 km) a Limenária (cca3 km).
Hotel:
Zrekonštruovaný rodinný hotel leží priamo pri pláži v kľudnom stredisku Pefkari. Z hotela sa naskytá prekrásny výhľad na celý záliv v Pefkari. Pláž bola ocenená modrou vlajkou za čistotu mora. Hostia tu nájdu recepciu, reštauráciu so záhradnou časťou, bar a snack bar. K dispozícii je bazén, pričom lehátka pri bazéne sú zdarma. Lehátka na pláži sú podmienené konzumáciou v snack bare.
Izby:
Hotel disponuje dvojlôžkovými izbami s možnosťou jednej prístelky. Ku každej izbe prislúcha vlastné sociálne zariadenie, ako aj balkón alebo terasa so záhradným nábytkom. Kúpeľňa je vybavená sušičom na vlasy a uterákmi. Každá izba disponuje SAT/TV a chladničkou. Klimatizácia, trezor a Wi-fi v celom areály hotela zdarma. Detská postieľka je k dispozícii na vyžiadanie zdarma.
Stravovanie:
raňajky formou bufetových stolov
Pláž:

pieskovo-kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora sa rozprestiera priamo pri hotely v tieni borovíc.

Plážový servis podmienený konzumáciou v snack bare.

Doprava:
individuálna, letecká, autobusová
Typ stravy:
raňajky
Informácie o krajine a stredisku:
hlavné mesto ostrova Thasos: Limenas Thasos počet obyvateľov: 16 000 rozloha: 379 km2 časový posun: +1 hod mena: EURO úradný jazyk: grécky THASOS Pohostinnosť spojená s hrou slnečných lúčov na modrej hladine, nemiznúci úsmev na tvárach domorodých obyvateľov, posedenia v tavernách s výhľadom na more, ktoré lákajú vôňou miestnych špecialít, romantické večery, neviazaná zábava v tanečných kluboch, osviežujúce nápoje v baroch a tradičné grécke jedlá – to sú prázdniny na Thasose. Thasos má úžasné pobrežie, ktoré lemuje hlavná cesta okolo celého ostrova, kdekoľvek zastavíte, vždy je to príjemné miesto či už na relax, plávanie, športovanie alebo potápanie, ponúknu sa vám nádherné pohľady na okolitú panorámu. Na ostrove nájdete jedinečné pláže a miesta, ktoré stoja za návštevu a malebné zálivy s priezračnou, čistou vodou vám pohladia dušu. Ak si požičiate auto, okrem pláží v našich letoviskách, môžete navštíviť aj ďalšie pláže. Väčšina z nich má Modrú vlajku. Letecké zájazdy odlietajú z Bratislavy na letisko Megas Alexandros Kavala. Let trvá približne 1 hod. 35 min. Cesta autobusom zo Slovenska na ostrov Thassos trvá približne 24 hod. vrátane trajektu z prístavu Keramoti do prístavu Limenas.  PEFKARI Stredisko Pefkari tvorí malý záliv na južnej strane ostrova a len zopár hotelových zariadení a apartmánových domov. Záliv obkolesuje píniový lesík s malými taverničkami a kaviarničkami s pokojnou atmosférou. Nachádza sa 1 km od strediska Potos a 3 km od strediska Limenaria. Pefkari patrí medzi pokojné letoviská, je tu však bohatá ponuka vodných športov ako je obľúbený paragliding, vodné skútre a bicykle. Prekrásna šíra pláž je prevažne piesková, pri vstupe do mora kamenistá.  
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento