Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
****

db Seabank Resort & Spa

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis

Priamo na pobrežnej promenáde sa rozprestiera rezort hotelovej siete db, ktorý ponúka kvalitné služby a množstvo voľnočasových aktivít v privátnom prostredí letoviska Mellieha. Hotel osloví každého bez rozdielu na vek, ako partie kamarátov, tak aj páry alebo rodiny s deťmi.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
 

Poloha
-

situovaný v pokojnejšej okrajovej časti zálivu Mellieha priamo pri pláži. Lokálne taverny dostupné v pešej vzdialenosti, na autobusovú zastávku je to 30 m. Múzeum historických automobilov 12 km od hotela. Letisko MLA vzdialené 25 km.

Hotel
-
vstupná hala s recepciou, Wi-Fi pripojenie, úschovňa batožiny, vonkajšie bazény: hotel disponuje najväčším vonkajším bazénom na ostrove, bazén len pre dospelých, 2 detské bazény (rôzna dostupnosť bazénov podľa sezóny), vnútorný vyhrievaný bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne, záhrada, terasa, 7 reštaurácií, bar, lobby bar, bar pri bazéne, Spa a wellness (procedúry za poplatok), kaderníctvo (za poplatok), posilňovňa, animačný program, diskotéka, plážové športy.
Izby
-
k dispozícii sú moderné dvojlôžkové alebo rodinné izby s výhľadom na krajinu, na bazén alebo na more. Vybavenie zahŕňa TV, telefón, Wi-Fi pripojenie, klimatizáciu, set na prípravu kávy a čaju, mini chladničku, trezor, kúpeľňu, sušič vlasov, balkón/terasu, postieľka je na vyžiadanie.
Stravovanie
-
polpenzia – raňajky a večere podávané formou bufetových stolov, all inclusive – raňajky, obedy a večere podávané formou pestrých bufetových stolov, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, snack medzi hlavnými jedlami, možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom. Počas večere sa vo všetkých hotelových reštauráciách vyžaduje formálne oblečenie (nie športové alebo plážové oblečenie, ani tričká bez rukávov).
Pláž
-
na plážovú promenádu je to len 100 m a cesta vedie cez miestnu komunikáciu.
Doprava
-
letecká
Informácie o krajine a stredisku
-

Mellieha je najsevernejšie mesto ostrova, ktoré má svoju starobylú časť, kde si užijete večerné prechádzky a spoznáte kus maltskej histórie. Počas dovolenky na Malte si môžete urobiť radosť nákupom v miestnych obchodoch alebo obedom či večerou v štýlových reštauráciách s terasou. Prímorská atmosféra v zálive Mellieha Bay je ako stvorená na oddych na pláži so zlatistým pieskom a šantenie v plytkej vode priezračného Stredozemného mora. Vďaka tomu, že more je v tejto časti plytké, je vhodné aj pre deti alebo neplavcov.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri