Last Minute

Labranda Riviera Hotel & SPA

Kvalitný rezort z hotelovej siete Labranda situovaný priamo na pobreží v severnej časti Malty. Vďaka svojej polohe poskytuje návštevníkom pohľad na maltské ostrovy Comino a Gozo. Menej zastavaná oblasť pre... Čítať viac
od 0 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Termíny na tento zájazd sú aktuálne nedostupné. V prípade bližších informácií nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 37 655 00 11/12 alebo emailom na turancar@turancar.sk .

Ďakujeme za pochopenie, kolektív CK Turancar.

Podobná ponuka TU

V cene sú zahrnuté

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami na vybraný počet dní, letenka na pravidelnej linke, príručná batožina, podpalubná batožina 20kg/os., transfer letisko – hotel – letisko, asistenčné služby delegáta (na telefóne). Povinné príplatky:
servisné poplatky pre osoby nad 2 roky 199 EUR/os., osoby do 2 rokov 50 EUR/Os., palivový a emisný príplatok pre osoby nad 2 roky 25 EUR/os./pobyt.

V cene nie sú zahrnuté

Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia Covid)  KOMFORT 3,70 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 4,70 EUR/osoba/deň.

Labranda Riviera Hotel & SPA - viac informácií

Kvalitný rezort z hotelovej siete Labranda situovaný priamo na pobreží v severnej časti Malty. Vďaka svojej polohe poskytuje návštevníkom pohľad na maltské ostrovy Comino a Gozo. Menej zastavaná oblasť predstavuje perfektné miesto pre oddychovú dovolenku, no zároveň výborný východiskový bod na preskúmanie ostrovov.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
 

Mapa

situovaný priamo pri pobreží, širšie centrum turistického strediska Mellieha s mnohými nákupnými a zábavnými možnosťami vzdialené cca 4 km, hlavné mesto Valletta cca 30 km. Zastávka autobusu 100 m od hotela. Medzinárodné letisko Malta (MLA) vzdialené 27 km.

vstupná hala s recepciou, 2 vonkajšie bazény s morskou vodou, ležadlá a slnečníky pri bazéne, vnútorný bazén, terasa, 3 tematické reštaurácie, lobby bar, bar pri bazéne, kaviareň, Spa a wellness (procedúry za poplatok), posilňovňa, animačný program.
k dispozícii sú dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, priestranné rodinné izby a suity s max. kapacitou 4 osoby, s výhľadom na krajinu, bazén, s čiastočným alebo priamym výhľadom na more. Vybavenie zahŕňa TV, telefón, Wi-Fi pripojenie, centrálnu klimatizáciu, set na prípravu kávy a čaju, mini bar (za poplatok), trezor, kúpeľňu, sušič vlasov, balkón/terasu, postieľka je na vyžiadanie.
menšia piesočnatá pláž so skalnatým vstupom do mora priamo pred hotelom. Pláž Mellieha s pozvoľným vstupom do mora vzdialená cca 2 km.
 polpenzia – raňajky a večere podávané formou pestrých bufetových stolov. Plná penzia - polpenzia s obedmi, all inclusive - raňajky, obedy, večere + nápoje.
letecká

Informácie o krajine a stredisku

Mellieha

Informácie o krajine a stredisku

Mellieha je najsevernejšie mesto ostrova, ktoré má svoju starobylú časť, kde si užijete večerné prechádzky a spoznáte kus maltskej histórie. Počas dovolenky na Malte si môžete urobiť radosť nákupom v miestnych obchodoch alebo obedom či večerou v štýlových reštauráciách s terasou. Prímorská atmosféra v zálive Mellieha Bay je ako stvorená na oddych na pláži so zlatistým pieskom a šantenie v plytkej vode priezračného Stredozemného mora. Vďaka tomu, že more je v tejto časti plytké, je vhodné aj pre deti alebo neplavcov.

Naši partneri