Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
****

Solana Hotel & Spa

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis

V centre letoviska Mellieha v typických maltských uličkách nájdeme tento moderný hotel, ktorý vďaka svojej vyvýšenej polohe ponúka panoramatické výhľady na okolie. Nachádza sa priamo v centre, čo znamená, že obchodíky, miestne taverny a reštaurácie nájdete na každom rohu.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

 

Poloha
-

situovaný na miernom svahu 2 km od pláže Mellieha. V tesnej blízkosti hotela nájdete supermarkety, kaviarne a lokálne taverny. Od hlavného mesta Valetty je vzdialený 25 km a od medzinárodného letiska Malta 24 km.

Hotel
-
vstupná hala s recepciou, Wi-Fi pripojenie, úschovňa batožiny, bazén na streche, vnútorný bazén, terasa, reštaurácie, lobby bar, bar na streche, Spa a wellness (procedúry za poplatok), posilňovňa.
Izby
-
tento mestský hotel ponúka ubytovanie v moderných dvojlôžkových izbách, štúdiách a suitách. Vybavenie zahŕňa TV, telefón, Wi-Fi pripojenie, set na prípravu kávy a čaju, trezor, kúpeľňu, sušič vlasov, balkón/terasu, postieľka na vyžiadanie. Štúdiá a suity disponujú aj menšou kuchynkou.
Stravovanie
-
raňajky, polpenzia, plná penzia – podávané formou pestrých bufetových stolov.
Pláž
-
cesta na pláž vzdialenú 2 km od hotela vedie dolu kopcom cez hlavnú ulicu a ďalej popri miestnej komunikácii oddelenej chodníkom.
Doprava
-

letecká

Informácie o krajine a stredisku
-

Mellieha je najsevernejšie mesto ostrova, ktoré má svoju starobylú časť, kde si užijete večerné prechádzky a spoznáte kus maltskej histórie. Počas dovolenky na Malte si môžete urobiť radosť nákupom v miestnych obchodoch alebo obedom či večerou v štýlových reštauráciách s terasou. Prímorská atmosféra v zálive Mellieha Bay je ako stvorená na oddych na pláži so zlatistým pieskom a šantenie v plytkej vode priezračného Stredozemného mora. Vďaka tomu, že more je v tejto časti plytké, je vhodné aj pre deti alebo neplavcov.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri