Hodnotenie klientov:  9.8
* * *
Individuálne

Apartmány Ghirlandina

Taliansko - Caorle

Rezidencia v tichej časti letoviska Porto Santa Margherita v blízkosti piesočnatej pláže s bazénom a tenisovými kurtami s možnosťou doobjednania polpenzie.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
v stredisku Porto Santa Margherita, asi 100 m od mora, v tichej časti letoviska a neďaleko centra. Ubytovacia agentúra sa nachádza asi 550 metrov od rezidencie.
Ubytovanie:
v rezidencii je výťah, bazén pre dospelých a deti otvorený podľa počasia, tenisové kurty a parkovisko. Apartmány typu BILOCAL pre 4-5 osôb pozostávajú zo spálne s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom, obývacej izby s vybaveným kuchynským kútom a rozkladacím alebo vysúvacím dvojlôžkom. Apartmány typu TRILOCAL pre 6 - 7 osôb pozostávajú zo spálne s manželským dvojlôžkom, ďalšej spálne s 2 - 3 lôžkami (môže byť aj poschodová posteľ) a obývacej miestnosti s kuchynským kútom a rozkladacím alebo vysúvacím dvojlôžkom. Všetky apartmány sú jednoducho zariadené, majú sociálne zariadenie, TV, mikrovlnku, klimatizáciu na vyžiadanie a za poplatok 60 EUR/bilocal a 70 EUR/trilocal, balkón či terasu. Záverečné upratovanie apartmán je za povinný doplatok 70 EUR/bilocal a 80 EUR/trilocal. Detská postieľka sa dá objednať za 30 EUR/týždeň, posteľná bielizeň 15 EUR/osoba a uteráky 15 EUR/osoba. Domáce zvieratá sú akceptované za poplatok na mieste, nutné nahlásiť pri rezervácii pobytu v CK.
Stravovanie:
bez stravy, možnosť doobjednať servírovanú polpenziu za doplatok 17 EUR/osoba/deň s možnosťou dohody len na jednotlivé dni alebo celý pobyt.
Pláž:

piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora vzdialená asi 100 m od rezidencie, vhodná aj pre rodiny s deťmi. Plážový servis za poplatok na mieste.

Doprava:
individuálna alebo autobusová.
Informácie o krajine a stredisku:
Romantické historické mestečko, založené už roku 40 p.n.l., zlákalo kedysi aj známeho amerického spisovateľa Ernesta Hemingwaya, ktorý tu žil a tvoril.Leží medzi riečkami Livenza a Lemene, 50 km od Benátok. Má pokojnú atmosféru, množstvo zelene, útulné historické centrum s bazilikou San Stefano s typickými úzkymi uličkami s kaviarničkami a obchodíkmi. Má vybudované športové zázemie – dva nové športové paláce Pallamare a Palaexpomar, 15 km dlhú pobrežnú promenádu s rôznymi vodnými atrakciami a aquaparkom. Za riekou Livenza bol vybudovaný prístav pre jachty v časti nazvanej Porto Santa Margherita, ktorá sa stala typickým prímorským moderným letoviskom. Najnovšia časť – Caorle Altanea ponúka najmä rodinné vilky s bazénom. Pláž je z jemného piesku s mierne klesajúcim dnom.
Zobraziť na mape (45.5853900000, 12.8477900000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento