Hodnotenie klientov:  9.7
* * *
Individuálne

Hotel Ambassador

Taliansko - Caorle - Porto Santa Margherita

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

hotel s príjemnou atmosférou neďaleko pláže a v tesnej blízkosti letoviska Porto Santa Margherita.

Poloha:

hotel Ambassador leží v pokojnej časti a zároveň pár minút od centra letoviska Porto Santa Margherita s možnosťami nákupov a zábavy. Od pláže je vzdialený asi 100 m.

Hotel:
hotel Ambassador ponúka recepciu, reštauráciu, bar, Wi-Fi, vonkajší bazén s detskou časťou a slnečnou terasou, wellness centrum (bazén, sauna, turecké kúpele, solárium), hotelové parkovisko (do vyčerpania kapacity).
Izby:

dvojlôžkové izby vybavené klimatizáciou, telefónom, SAT TV, trezorom, sociálnym zariadením a balkónom. Na vyžiadanie a za príplatok aj rodinné izby s jednou prístelkou alebo poschodovou posteľou, maximálne pre dvoch dospelých a dve deti.

Stravovanie:
raňajky fornou bufetu, za príplatok možnosť polpenzie alebo all inclusive (obedy a večere servírované, výber z menu, šalátový bufet, v rámci all inclusive čapované nápoje podávané v hoteli v čase od 11:00 do 21:00 - voda, víno, nealkoholické sladké nápoje).
Pláž:
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora asi 100 m od hotela, vhodná pre rodiny s deťmi, plážový servis (slnečník a dve ležadlá) v cene.
Doprava:
individuálna.
Typ stravy:
raňajky
Informácie o krajine a stredisku:

romantické historické mestečko, založené už roku 40 p.n.l., zlákalo kedysi aj známeho amerického spisovateľa Ernesta Hemingwaya, ktorý tu žil a tvoril.Leží medzi riečkami Livenza a Lemene, 50 km od Benátok. Má pokojnú atmosféru, množstvo zelene, útulné historické centrum s bazilikou San Stefano s typickými úzkymi uličkami s kaviarničkami a obchodíkmi. Má vybudované športové zázemie – dva nové športové paláce Pallamare a Palaexpomar, 15 km dlhú pobrežnú promenádu s rôznymi vodnými atrakciami a aquaparkom. Za riekou Livenza bol vybudovaný prístav pre jachty v časti nazvanej Porto Santa Margherita, ktorá sa stala typickým prímorským moderným letoviskom. Najnovšia časť – Caorle Altanea ponúka najmä rodinné vilky s bazénom. Pláž je z jemného piesku s mierne klesajúcim dnom.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (45,5888700000, 12,8605810000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri