Hodnotenie klientov:  8
* * * *
Autobusom Individuálne

Hotel Marina Palace

Taliansko - Caorle

Komfortný hotel s wellness  a bazénom priamo na piesočnatej pláži Levante v Caorle, kompletne zrekonštruovaný v roku 2018.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
vynikajúca poloha priamo na pláži, asi kilometer od centra CAORLE, na adrese Lungomare Trieste 42.
Hotel:
k dispozícii hosťom je recepcia, reštaurácia, bar, WiFi v celom areáli hotela, výťah, záhrada, vnútorný a vonkajší bazén, detské ihrisko, wellness (turecký kúpeľ, sauna, vírivka) a fitnescentrum pre osoby od 16 rokov, parkovisko za poplatok s obmedzenou kapacitou 20 m od hotela, požičovňa bicyklov (oproti kaucii, do vyčerpania kapacity).
Izby:
moderne zariadené dvojlôžkové izby s dvomi prístelkami (poschodová posteľ) sú vybavené klimatizáciou, sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, SAT TV, trezorom, minibarom, majú balkón s bočným výhľadom na more.
Stravovanie:
raňajky formou kontinentálneho bufetu, za príplatok servírované 3 chodové večere v období od 20.5. do 18.9.2022.
Pláž:
piesočnatá hotelová pláž priamo pred hotelom s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis v cene.
Doprava:

autobusová a individuálna.

Typ stravy:
raňajky
Informácie o krajine a stredisku:

TALIANSKO

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.

SEVERNÝ JADRAN

Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto časť talianskeho pobrežia, nachádzajúca sa v regiónoch Friuli Venezia Giulia a Veneto, je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo oceňujú najmä rodiny s deťmi. Všetky strediská majú veľmi dobre vybudovanú infraštruktúru so zaujímavými atrakciami pre deti i dospelých – nachádzajú sa tu veľké vodné a zábavné parky, športoviská, nekonečné cyklistické trasy a golfové ihriská, ale aj nákupné strediská. Ako všade v Taliansku, aj tu nájdete historické a umelecké poklady, nádhernú architektúru a galérie so vzácnymi dielami nielen talianskych umelcov. 

CAORLE

Romantické historické mestečko, založené už roku 40 p.n.l., zlákalo kedysi aj známeho amerického spisovateľa Ernesta Hemingwaya, ktorý tu žil a tvoril.Leží medzi riečkami Livenza a Lemene, 50 km od Benátok. Má pokojnú atmosféru, množstvo zelene, útulné historické centrum s bazilikou San Stefano s typickými úzkymi uličkami s kaviarničkami a obchodíkmi. Má vybudované športové zázemie – dva nové športové paláce Pallamare a Palaexpomar, 15 km dlhú pobrežnú promenádu s rôznymi vodnými atrakciami a aquaparkom. Za riekou Livenza bol vybudovaný prístav pre jachty v časti nazvanej Porto Santa Margherita, ktorá sa stala typickým prímorským moderným letoviskom. Najnovšia časť – Caorle Altanea ponúka najmä rodinné vilky s bazénom. Pláž je z jemného piesku s mierne klesajúcim dnom.

Zobraziť na mape (45.6075440000, 12.8938520000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento