Hodnotenie klientov:  10
* * *
Individuálne

Rezidencia Livenza

Taliansko - Caorle
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
moderná rezidencia s bazénom sa nachádza v časti Caorle Ponente, asi 400 m od pláže.
Poloha:
rezidencia sa nachádza v časti Caorle Ponente na Via Isarco v tichej lokalite, asi 100 m od hlavnej triedy s obchodmi, barmi a reštauráciami a asi 400 m od pláže.
Ubytovanie:
v rezidencii sa nachádza výťah, bazén so slnečnou terasou, parkovisko. Všetky apartmány sú moderne zariadené a vybavené sociálnym zariadením, mikrovlnnou rúrou (len v monolocaloch), práčkou, TV, stropným ventilátorom v monolocaloch a  klimatizáciou v bilocaloch, balkónom alebo terasou. Monolocal pre 4 osoby pozostáva z jednej miestnosti vybavenej  kuchynským kútom, rozkladacím dvojlôžkom a manželským dvojlôžkom. Bilocal pre 4 osoby pozostáva zo spálne s manželským lôžkom a obývacej izby s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom. Malé domáce zvieratá sú povolené bez poplatku.
Stravovanie:
bez stravy.
Pláž:
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom, ideálna pre rodiny s deťmi, asi 400 m od rezidencie. Plážový servis je v cene za apartmán.
Doprava:
individuálna.
Typ stravy:
bez stravy
Informácie o krajine a stredisku:
romantické historické mestečko, založené už roku 40 p.n.l., zlákalo kedysi aj známeho amerického spisovateľa Ernesta Hemingwaya, ktorý tu žil a tvoril.Leží medzi riečkami Livenza a Lemene, 50 km od Benátok. Má pokojnú atmosféru, množstvo zelene, útulné historické centrum s bazilikou San Stefano s typickými úzkymi uličkami s kaviarničkami a obchodíkmi. Má vybudované športové zázemie – dva nové športové paláce Pallamare a Palaexpomar, 15 km dlhú pobrežnú promenádu s rôznymi vodnými atrakciami a aquaparkom. Za riekou Livenza bol vybudovaný prístav pre jachty v časti nazvanej Porto Santa Margherita, ktorá sa stala typickým prímorským moderným letoviskom. Najnovšia časť – Caorle Altanea ponúka najmä rodinné vilky s bazénom. Pláž je z jemného piesku s mierne klesajúcim dnom.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (45.5940550000, 12.8639800000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri