Hodnotenie klientov:  9
* * *
Individuálne

Rezidencia Margherita

Taliansko - Caorle - Caorle - Porto Santa Margherita

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

rezidencia s vynikajúcou polohou takmer na pláži, v pokojnej časti CAORLE - PORTO SANTA MARGHERITA.

Poloha:

na adrese Via Bragadin 7, asi 10 m od privátnej piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora, vhodnej pre rodiny s deťmi. Cenrum je vzdialené asi 500m, zastávka autobusu miestnej dopravy 50 m.

Ubytovanie:
V rezidencii je výťah a parkovisko. Apartmány typu bilocal pre 4-5 osôb pozostávajú zo spálne s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom, obývacej izby s vybaveným kuchynským kútom a rozkadacím alebo vysúvacím dvojlôžkom. Všetky apartmány sú priestranné, majú sociálne zariadenie, TV, mikrovlnku, pračku (za doplatok na mieste), klimatizáciu (za doplatok na mieste), balkón či terasu.
Stravovanie:
bez stravy, možnosť doobjednať polpenziu za doplatok 17 EUR/osoba/deň.
Pláž:
vlastná udržiavaná piesočnatá pláž so slnečníkmi a ležadlami (v cene), asi 10 m od rezidencie.
Doprava:
individuálna alebo autobusová.
Typ stravy:
bez stravy
Informácie o krajine a stredisku:

Romantické historické mestečko, založené už roku 40 p.n.l., zlákalo kedysi aj známeho amerického spisovateľa Ernesta Hemingwaya, ktorý tu žil a tvoril.Leží medzi riečkami Livenza a Lemene, 50 km od Benátok. Má pokojnú atmosféru, množstvo zelene, útulné historické centrum s bazilikou San Stefano s typickými úzkymi uličkami s kaviarničkami a obchodíkmi. Má vybudované športové zázemie – dva nové športové paláce Pallamare a Palaexpomar, 15 km dlhú pobrežnú promenádu s rôznymi vodnými atrakciami a aquaparkom. Za riekou Livenza bol vybudovaný prístav pre jachty v časti nazvanej Porto Santa Margherita, ktorá sa stala typickým prímorským moderným letoviskom. Najnovšia časť – Caorle Altanea ponúka najmä rodinné vilky s bazénom. Pláž je z jemného piesku s mierne klesajúcim dnom.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (45.5826740000, 12.8469510000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri