Hodnotenie klientov:  9
* * *
Individuálne

Villaggio Cristina

Taliansko - Caorle
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
rodinné villaggio s bazénom v pokojnej časti Caorle Levante.
Poloha:
na ulici Via Mantova 20, v pokojnej časti CAORLE Levante, asi 250 m od pláže a 500 m od centra, 250 m od zastávky autobusu.
Ubytovanie:
všetky apartmány majú kuchynský kút (kuchynská linka, varič, riad, chladnička), sprchu a WC, práčku, SAT TV, klimatizáciu, balkón alebo terasu. Trilocal C pre 6 osôb má spálňu s manželským lôžkom, izbu s dvomi lôžkami, obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, nachádza sa na prízemí a má aj malú záhradku s parkovacím miestom. Trilocal C pre 7 osôb má spálňu s terasou, dvojlôžkom a jedným lôžkom, izbu s poschodovou posteľou, obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom a terasou a garáž pre auto. V areáli je bazén pre dospelých aj deti so slnečnou terasou.
Stravovanie:
bez stravy.
Pláž:
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, asi 250 m od domu. Plážový servis je v cene.
Doprava:
autobusová alebo individuálna.
Typ stravy:
bez stravy
Informácie o krajine a stredisku:
romantické historické mestečko, založené už roku 40 p.n.l., zlákalo kedysi aj známeho amerického spisovateľa Ernesta Hemingwaya, ktorý tu žil a tvoril.Leží medzi riečkami Livenza a Lemene, 50 km od Benátok. Má pokojnú atmosféru, množstvo zelene, útulné historické centrum s bazilikou San Stefano s typickými úzkymi uličkami s kaviarničkami a obchodíkmi. Má vybudované športové zázemie – dva nové športové paláce Pallamare a Palaexpomar, 15 km dlhú pobrežnú promenádu s rôznymi vodnými atrakciami a aquaparkom. Za riekou Livenza bol vybudovaný prístav pre jachty v časti nazvanej Porto Santa Margherita, ktorá sa stala typickým prímorským moderným letoviskom. Najnovšia časť – Caorle Altanea ponúka najmä rodinné vilky s bazénom. Pláž je z jemného piesku s mierne klesajúcim dnom.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (45.6087980000, 12.8911450000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri