Hodnotenie klientov:  9.6
Individuálne

Villaggio Sabbiadoro


V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Villaggio Sabiia D Oro je rozľahlý komplex obklopený rozkvitnutými oleandrami, píniami, olovivníkmi, eukalyptusmi a pomarančovníkmi. Je vhodný pre všetky vekové kategórie.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
Komplex sa nachádza 350 metrov od známej pláže Castello a len 1 kilometer od historického mestečka Vieste.
Ubytovanie:
K vybaveniu villaggia patrí bazén, vonkajšie sprchy, detský kútik, parkovisko, na pláži je reštaurácia a plocha na cvičenie aerobiku.Väčšina aprtmánov je v prízemných vilkách, všetky sú moderne zariadené.
Stravovanie:

individuálne

Apartmány:
Apartmány TYP mono 2  majú obývaciu miestnosť s kuchynským kútom a s manželskou posteľou. Typ bilo 2 má obývaciu miestnosť s kuchynským kútom a izbu s manželským lôžkom. TYP bilo 3-4 má obývaciu miestnosť s kuchynským kútom a 1 lôžkom, alebo rozťahovacím lôžkom (môže byť aj poschodová posteľ), izba s manželským lôžkomj. TYP trilo 4-6 má obývaciu miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, izba s manželskou posteľou, izba s dvomi lôžkami. Všetky typy majú vlastné sociálne zariadenie, majú balkón alebo terasu a sú moderne zariadené.
Pláž:
350 mestrov od villagia sa nachádza  piesočnatá pláž
Doprava:
individuálna
Typ stravy:
bez stravy
Fakultatívne výlety:
počas Vašej dovolenky máte možnosť navštíviť prostredníctvom lodného výletu ostrovy Tremity, okúpať sa v morských jaskyniach, navštíviť múzeum musšlí, zaujímavá je aj prehliadka mestečka Vieste a počas "Talianskeho večera " môžete ochutnať slávnu taliansku kuchyňu alebo miestne likéry.
Informácie o krajine a stredisku:

Apúlia - Gargano. Územie dnešnej Apúlie bolo považované za strategicky dôležité a snažili sa ho ovloádnuť všetky významné mocnosti, vystriedala sa tu nadvláda Grékov, Rimanov, Arabov a Španielov. Všetci tu zanechali svoje stopy, či už v architektúre, miestnej kuchyni alebo v mentalite ľudí samotných. Prevláda tu poľnohospodárstvo a preto tu môžete vidieť nekonečné olivové háje, mandľovníky a rôzne citrusové háje. Kvôli veľkému prílivu turistov bol v roku 1991 celý poloostrov vyhlásený za národný park, aby nedochádzalo k nekontrolovateľnému rozvoju turistického ruchu a zničeniu doposiaľ neporušenej krajiny. Vzdialenosť na poloostrov Gargano z Bratislavy je približne 1 400 km.

Vieste. Je najnavštevovanejším mestečkom poloostrova Gargano. Vieste je postavené na skale nad morom, je to povôdne rybárske a poľnohodspodárske mestečko, kde sa do dnešnej doby zachovali typické biele a nízke zoskupené budovy v orientálnom štýle. Spleť úzkych kamenných uličiek s charakteristickými na bielo natretými domami, pozostatky rímskeho opevnenia, maličké námestia, ale aj množstvo obchodíkov a reštaurácií ponúkajú dostatok príležitostí pre strávenie nezabudnuteľnej dovolenky. Dominantou Vieste je prístav s majákom na protiľahlej strane skalnatého útesu. Z prístavu pravidelne premávajú lode na tajuplné súostrovie Tremiti, ako aj prekrásnych zátok a jaskýň.

Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento