Hodnotenie klientov:  8.7
* * * *
Letecky

Nicotera Beach

Taliansko - Kalábria - NICOTERA MARINA
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Hotelový komplex Nicotera Beach leží priamo pri pláži Tyrrhenského mora v starostlivo udržiavanej záhrade plnej exotických pomarančovníkov a zelených pínií, asi 5 km od dedinky Nicotera Marina. Pri dobrej viditeľnosti vidno neďaleké Liparské ostrovy, či magickú Sicíliu. Služby tohto prázdninového strediska, množstvo animačných programov a jeho poloha predurčuje k prežitiu krásnej dovolenky vhodnej pre všetky vekové kategórie ako aj pre rodiny s deťmi.
Poloha:
 priamo pri  piesočnatej pláži, 5 km od  Nicotera Marina, od mestečka Gioa Tauro 10 km, 30 km od nádherného mesta Tropea a 80 km od letiska v Lamezia Terme.
Hotel:
ubytovanie je v  niekoľkých samostatných budovách, v komplexe sa nachádza vstupná hala s recepciou, 2 reštaurácie, hlavná a  druhá reštaurácia na  terase s  grilom, bar pri bazéne, bazénový komplex pre deti a dospelých (slnečníky a ležadlá zdarma), amfiteáter, detský klub a junior klub, detské ihrisko, celodenné animácie a miniklub aj v slovenskom jazyku, biberoneria (stravovací servis pre deti do 2 rokov - povinný príplatok na mieste), hotelový obchodík, tenisové kurty, futbal, stolný tenis, volejbal. Wi-Fi za poplatok na recepcii.
Izby:
 štandardné klimatizované izby pre 2 - 3 osoby (2 lôžkové s 1 prístelkou ale s možnosťou ubytovať aj 2. dieťa do 7 rokov bez  lôžka), resp. priestranné rodinné izby pre  2 - 4 osoby (2 prepojené miestnosti - spálňa s 2 lôžkami a miestnosť s  2 prístelkami, spoločné soc. zariadenie), TV, trezor, minichladnička, vlastné sociálne zariadenie (sprcha, WC a sušič na vlasy), balkón alebo terasa.
Stravovanie:
formou all inclusive, raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov. Počas obedov a večerí víno, pivo, voda a  čapované nealkoholické nápoje. Večere možné aj v  reštaurácii na  terase: cestoviny, pizza, grilované ryby, morské plody (nutná rezervácia vopred). V  čase od  8:00 do  24:00 hod. podávané nealkoholické nápoje, voda, čaj, káva, pivo, víno, miestne alkoholické nápoje. Ľahšie občerstvenie počas dňa, koláčiky a podobne sa podávajú vo vyhradených hodinách. „Biberoneria“ stravovací servis pre deti do 2 rokov - povinný príplatok na mieste.
Pláž:
široká piesočnatá pláž so slnečníkmi a ležadlami zdarma. Na  pláži široká ponuka vodných športov za  poplatok. SUN & FUN klub - slovensky hovoriaci animátori v spolupráci s hotelovými animátormi pripravili pre Vás denné i večerné aktivity
Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:

Sicília – je známa stále aktívnou sopkou Etna a mestom Taormina, ktoré je jedno z najkrajších a najnavštevovanejších nielen pre jej histo - rímske pamiatky, ale aj prenádherné námestia plné kaviarní a obchodíkov so suvenírmi (celodenný výlet). Liparské ostrovy – výlet na 3 nádherné sopečné ostrovy Lipari, Vulcano a Stromboli. Na ostrove Lipari možnosť okružnej prehliad ky so sprievodcom alebo prechádzka historickým mestom Lipari. Na Vulcane možnosť využiť liečivý kúpeľ na plážach zo sopečného piesku (celodenný lodný výlet). Nočné Stromboli – lodný výlet na ostrov Stromboli, ktorý je známy svojim stále činným vulkánom, prehliadka mesta, pohľad nasvah Sciara del Fuoco s očarujúcimi sopečnými erupciami, ktoré sú približne v 20 minútových intervaloch (poldenný výlet loďou). Tropea - fakultatívne návšteva očarujúceho mestečka Tropea.  Pozn.: vzhľadom na veľkosť územia Kalábrie nie je možné v niektorých strediskách ponúkať všetky uvedené výlety. Bližšie informácie vám poskytneme pred odchodom na dovolenku, alebo vám poradíme pri kúpe vašej dovolenky.

Informácie o krajine a stredisku:
KALÁBRIA Na konci zálivu Polikastro a úpätí Apeninského horského pásma sa nachádza pobrežie slnečnej Kalábrie. Medzi zeleňou prírodného parku Pollino a modrými vodami Tyrrhenského mora sa tiahnu nádherné brehy Kalábrie. Množstvo viníc, citrusové háje a prekrásne pláže s priezračnou morskou vodou vytvárajú z tejto oblasti jedno z najhostinnejších miest na talianskom pobreží. Kalábriu si zamilujú všetci, ktorí majú radi prekrásnu prírodu, život plný tradícií a usmievavých a pohostinných ľudí. Pobyty s leteckou dopravou sú realizované s odletom z Bratislavy a Košíc do Lamezia Therme. Let trvá približne 2 hodiny. NICOTERA MARINA Južne od mesta Tropea je krásna prírodná oblasť s piesočnatými plážami s jemným pieskom, krásnym krištáľovo čistým morom a pôvabnými útesmi. Táto oblasť Kalábrie je preslávená aj tradičnou kalábrijskou cibuľou neštandardnej cyklámenovej farby. Letisko v Lamezia Terme je vzdialené asi 80 km.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (38.5211353729, 15.9261670843)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri