Hodnotenie klientov:  9.3
* * *
Individuálne

Aparthotel Villaggio Le Palme

Taliansko - Kampánia
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Villaggio Le Palme leží priamo pri pláži v centre mestečka Ascea Marina. Ubytovanie je vhodné pre všetky vekové kategórie ako aj pre rodiny s deťmi.
Poloha:
priamo pri pláži, v centre mestečka Ascea Marina, od mestečka Salerno asi 70 km, od letiska v Neapole asi 150 km.
Hotel:
recepcia, reštaurácia, pizzeria, bar na pláži, spoločenská miestnosť s TV, bazén, bazén pre deti, detské ihrisko, basketbalové ihrisko, tenisové kurty, animačné programy, parkovisko. Mono pre 2-4 osoby pozostáva z izby s manželskou posteľou a poschodovou posteľou a kuchynským kútom.  Monolocal je murované bungalov. Všetky typy majú vlastné sociálne zariadenie, TV, klimatizáciu a terasu.
Stravovanie:
polpenzia alebo plná penzia. Raňajky, obed a večera sú servírované - výber z dvoch druhov jedál prvého a druhého chodu, prílohy, ovocie, alebo zákusok, voda, víno.
Apartmány:
Možnosť ubytovania v aparthoteli (v monolocali) so stravou.Všetky typy majú vlastné sociálne zariadenie, TV, klimatizáciu a terasu. 
Pláž:
súkromná piesočnatá pláž s kamienkami, plážový servis v cene.
Doprava:
individuálna.
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

Ostrov Capri – celodenný výlet autobusom a loďou na ostrov Capri, kde vás okrem Augustových zá- hrad, Villy Jovis (bývalá rezidencia cisára Tibéria) a výhľadu na nádherné biele skaly Faragliony nadchne aj jaskyňa Grotta Azzura. Pompeje, Vezuv, Herculaneum a degustácia vín – celodenný výlet s výstupom na Vezuv. Prehliadka vykopávok antického mesta na úpätí Vezuvu – Pompeje, prehliadka Herculaneum a nakoniec degustácia typických kampánskych vín. Neapol s návštevou sopky Vezuv – celodenný výlet do metropole Kampánie. Neapol ponúka mnohé historické pamiatky a kostoly na každom kroku, charakteristické úzke uličky s miestnym koloritom. V popoludňajších hodinách odjazd k najznámejšej sopke v Európe - Vezuv.

Informácie o krajine a stredisku:
Ascea je malebné antické mestečko postavené vysoko nad morom. Prvé zmienky o tomto letovisku pochádzajú z roku 1277. Jeho moderná, vzdialenejšia prímorská časť s novo-postavenými vilkami, pobrežnou promenádou, mnohými obchodíkmi a reštauráciami sa nazýva Ascea Marina.
Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri