***

Apartmány Villaggio Le Palme

Taliansko - Kampánia
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Apartmány Vilaggio le Palme | Kampánia | Taliansko
Vyhľadávanie Menu
Popis

Villaggio Le Palme leží priamo pri pláži v centre mestečka Ascea Marina. Ubytovanie je vhodné pre všetky vekové kategórie ako aj pre rodiny s deťmi.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-

komplex sa nachádza na 10 000 m2 pozemku v Národnom parku Cilento v centre mestečka Ascea Marina, priamo pri pláži,  od mestečka Salerno asi 70 km, od letiska v Neapole asi 150 km.

Ubytovanie
-
recepcia, reštaurácia, pizzeria, bar na pláži, spoločenská miestnosť s TV, bazén, bazén pre deti, detské ihrisko, basketbalové ihrisko, tenisové kurty, animačné programy, parkovisko.
Stravovanie
-
bez stravy.
Apartmány
-
Mono pre 2-4 osoby pozostáva z izby s manželskou posteľou a poschodovou posteľou a kuchynským kútom. Bilo pre 2-5 osôb sa skladá z izby s manželskou posteľou, obývacej izby s 2 lôžkami, alebo poschodovou posteľou a prístelkou. Kuchynský kút je na krytej terase. Monolocal a bilocal sú murované bungalovy. Cottage 5 je drevený domček, kde je obývacia izba s kuchynským kútom, izba s manželským lôžkom, izba s poschodovou posteľou a prístelkou. Všetky typy majú vlastné sociálne zariadenie, TV, klimatizáciu a terasu.
Pláž
-
súkromná piesočnatá pláž s kamienkami, plážový servis v cene od 22.5-15.9. vrámci klubovej karty.
Doprava
-
individuálna.
Fakultatívne výlety
-

Ostrov Capri – celodenný výlet autobusom a loďou na ostrov Capri, kde vás okrem Augustových zá- hrad, Villy Jovis (bývalá rezidencia cisára Tibéria) a výhľadu na nádherné biele skaly Faragliony nadchne aj jaskyňa Grotta Azzura. Pompeje, Vezuv, Herculaneum a degustácia vín – celodenný výlet s výstupom na Vezuv. Prehliadka vykopávok antického mesta na úpätí Vezuvu – Pompeje, prehliadka Herculaneum a nakoniec degustácia typických kampánskych vín. Neapol s návštevou sopky Vezuv – celodenný výlet do metropole Kampánie. Neapol ponúka mnohé historické pamiatky a kostoly na každom kroku, charakteristické úzke uličky s miestnym koloritom. V popoludňajších hodinách odjazd k najznámejšej sopke v Európe - Vezuv.

Informácie o krajine a stredisku
-

Ascea je malebné antické mestečko postavené vysoko nad morom. Prvé zmienky o tomto letovisku pochádzajú z roku 1277. Jeho moderná, vzdialenejšia prímorská časť s novo-postavenými vilkami, pobrežnou promenádou, mnohými obchodíkmi a reštauráciami sa nazýva Ascea Marina

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Naši partneri