Hodnotenie klientov:  9.8
* * +
Individuálne

Villaggio Cerullo

Taliansko - Kampánia - Paestum
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Komplex leží priamo pri pláži, v nádhernej zátoke medzi Agropoli a Salernom. Svojou polohou je ideálnym bodom na spoznávanie okolia - Paestum, Agropoli, ostrov Capri, Sorrento, Pompeje a Vezuv. Komplex pozostáva z  24 apartmánov v hlavnej dvojposchodovej budove. K vybaveniu villagia patrí bar, spoločenská miestnosť s TV SAT, detský kútik v píniovom parku, práčovňa, parkovisko. Animácie sú od 1.7. do 30.8.2019.

Poloha:
apartmány sa nachádzajú v hlavnej dvojposchodovej budove, vzdialenej asi 50 m od pláže.
Ubytovanie:
v areáli je bar, spoločenská miestnosť so SAT TV, detský kútik v píniovom parku, práčovňa a parkovisko, priestor na športové hry. Wi-Fi v celom objekte  štyri hodiny denne zdarma.
Stravovanie:
bez stravy.
Apartmány:
všetky apartmány sú priestranné, jednoducho a pohodlne zariadené, majú trezor, sušič na vlasy, žehličku a žehliacu dosku, TV, sociálne zariadenie, balkón (okrem apartmánov na prízemí). Trilocaly pre 4 až 6 osôb pozostávajú z obývacej miestnosti s kuchynským kútom, dvoch izieb s manželskými dvojlôžkami a 1 lôžkom (v jednej izbe môže byť aj poschodová posteľ). Apartmány  na prízemí - piano -  nemajú balkón  a apartmány s balkónom sú za príplatok.
Pláž:

piesková pláž vzdialená asi 50 metrov, plážový servis (slnečník, ležadlo a plážové kreslo) v cene.

Doprava:
indiviuálna.
Typ stravy:
bez stravy.
Fakultatívne výlety:
Ostrov Capri – celodenný výlet autobusom a loďou na ostrov Capri, kde vás okrem Augustových zá- hrad, Villy Jovis (bývalá rezidencia cisára Tibéria) a výhľadu na nádherné biele skaly Faragliony nadchne aj jaskyňa Grotta Azzura. Pompeje, Vezuv, Herculaneum a degustácia vín – celodenný výlet s výstupom na Vezuv. Prehliadka vykopávok antického mesta na úpätí Vezuvu – Pompeje, prehliadka Herculaneum a nakoniec degustácia typických kampánskych vín. Neapol s návštevou sopky Vezuv – celodenný výlet do metropole Kampánie. Neapol ponúka mnohé historické pamiatky a kostoly na každom kroku, charakteristické úzke uličky s miestnym koloritom. V popoludňajších hodinách odjazd k najznámejšej sopke v Európe - Vezuv.
Informácie o krajine a stredisku:
KAMPÁNIA Meno Kampánia pochádza od Rimanov, ktorí oblasť nazývali Campania Felix (Šťastná Kampánia). Región sa začína južne od Ríma, pokračuje po pobreží Tyrrhenského mora až k mestu Neapol. Kampánia má veľký historický význam, bohatú a pestrú minulosť, vzácne umelecké pamiatky. Vezuvská sopka stráži kraj z dostatočnej výšky a postarala sa aj o to, aby sa tento kraj mohol zapísať do učebníc dejepisu. Nádherné pieskové pláže sú tu dokonale zmixované s gýčovými romantickými výhľadmi, no rímski bohovia pridali aj úrodné vinohrady a polia, ktoré z Kampánie urobili hotový gurmánsky raj. Ak budete chcieť vidieť najromantickejšie zátoky Talianska, navštívte aj ostrov Capri. BAIA DOMIZIA Je súčasťou obce Sessa Aurunca a obce Cellole v provincii Caserta a ideálnym východiskovým bodom na výlety do Neapola, Sorrenta, antického mesta Pompeje či Paestum, morských kúpeľov Amalfi alebo na sopku Vezuv. PAESTUM Paestum leží asi 40 km južne od Salerna a 85 km juhovýchodne od Neapola. Pre tých, ktorí hľadajú nielen more ale aj stopy histórie, bude Paestum a celá oblasť najlepšou voľbou. Je to živé mestečko a jeho nádherné pláže a historické pamiatky lákajú k prechádzkam, má svoju atmosféru a pôvab. MARINA DI CAMEROTA Leží v srdci Parco Cilento blízko Paestum. Obľúbené turistické mestečká Marina di Camerota, San Maria di Castelabate sú na zozname svetového dedičstva UNESCO. Pre ich zlaté pláže a sugestívne útesy ich nazývajú perly Stredozemného mora. Ideálne klimatické podmienky umožňujú prežitie prí- jemnej dovolenky od mája do októbra.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (40.3923020000, 15.0007490000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri