Hodnotenie klientov:  10
* * +
Individuálne

Villaggio Macinelle

Taliansko - Kampánia - Marina di Camerota
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Komplex leží priamo pri pláži, obklopený stredomorskou zeleňou. Areál je situovaný na výhodnom mieste, nachádza sa asi 50 m od pláže aasi 300 metrov od centra mestečka Marina di Camerota.

Poloha:

apartmány sa nachádzajú vrozľahlom areáli asi 50 m od pláže.

Ubytovanie:

v areáli villaggia sa nachádza bazén a bar. Počas sezóny sa konajú animačné programy.

Stravovanie:

bez stravy.

Apartmány:
Všetky apartmány sú jednoducho a pohodlne zariadené, majú vlastné sociálne zariadenie, terasu a TV. Typ A - bilocal pre 3 osoby sa skladá z kuchynského kúta na krytej terase, malej obývacej miestnosti s rozkladacím lôžkom, izby s manželským lôžkom. Typ B – bilocal pre 4 osoby sa skladá z obývacej izby s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, izby s manželským lôžkom. Typ C – trilocal pre5 osôb sa skladá z obývacej izby s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom, izby s manželským lôžkom, izby s poschodovou posteľou. Wi-Fi je za doplatok.
Pláž:

piesková pláž vzdialená asi 50 metrov, plážový servis (slnečník, ležadlo aplážové kreslo) v cene.

Doprava:
individuálna.
Typ stravy:
bez stravy
Fakultatívne výlety:
Ostrov Capri – celodenný výlet autobusom a loďou na ostrov Capri, kde vás okrem Augustových zá- hrad, Villy Jovis (bývalá rezidencia cisára Tibéria) a výhľadu na nádherné biele skaly Faragliony nadchne aj jaskyňa Grotta Azzura. Pompeje, Vezuv, Herculaneum a degustácia vín – celodenný výlet s výstupom na Vezuv. Prehliadka vykopávok antického mesta na úpätí Vezuvu – Pompeje, prehliadka Herculaneum a nakoniec degustácia typických kampánskych vín. Neapol s návštevou sopky Vezuv – celodenný výlet do metropole Kampánie. Neapol ponúka mnohé historické pamiatky a kostoly na každom kroku, charakteristické úzke uličky s miestnym koloritom. V popoludňajších hodinách odjazd k najznámejšej sopke v Európe - Vezuv.
Informácie o krajine a stredisku:
KAMPÁNIA Meno Kampánia pochádza od Rimanov, ktorí oblasť nazývali Campania Felix (Šťastná Kampánia). Región sa začína južne od Ríma, pokračuje po pobreží Tyrrhenského mora až k mestu Neapol. Kampánia má veľký historický význam, bohatú a pestrú minulosť, vzácne umelecké pamiatky. Vezuvská sopka stráži kraj z dostatočnej výšky a postarala sa aj o to, aby sa tento kraj mohol zapísať do učebníc dejepisu. Nádherné pieskové pláže sú tu dokonale zmixované s gýčovými romantickými výhľadmi, no rímski bohovia pridali aj úrodné vinohrady a polia, ktoré z Kampánie urobili hotový gurmánsky raj. Ak budete chcieť vidieť najromantickejšie zátoky Talianska, navštívte aj ostrov Capri. BAIA DOMIZIA Je súčasťou obce Sessa Aurunca a obce Cellole v provincii Caserta a ideálnym východiskovým bodom na výlety do Neapola, Sorrenta, antického mesta Pompeje či Paestum, morských kúpeľov Amalfi alebo na sopku Vezuv. PAESTUM Paestum leží asi 40 km južne od Salerna a 85 km juhovýchodne od Neapola. Pre tých, ktorí hľadajú nielen more ale aj stopy histórie, bude Paestum a celá oblasť najlepšou voľbou. Je to živé mestečko a jeho nádherné pláže a historické pamiatky lákajú k prechádzkam, má svoju atmosféru a pôvab. MARINA DI CAMEROTA Leží v srdci Parco Cilento blízko Paestum. Obľúbené turistické mestečká Marina di Camerota, San Maria di Castelabate sú na zozname svetového dedičstva UNESCO. Pre ich zlaté pláže a sugestívne útesy ich nazývajú perly Stredozemného mora. Ideálne klimatické podmienky umožňujú prežitie prí- jemnej dovolenky od mája do októbra.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (40.0000620000, 15.3687460000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri