Hodnotenie klientov:  9.6
* * *
Individuálne

Diplomatic

Taliansko - Lido di Jesolo

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
rezidencia s výbornou polohou priamo pri pláži a v blízkosti nákupných možností a zábavy.
Poloha:
na Via Altinate v stredisku Lido di Jesolo, pri pláži, neďaleko námestia Piazza Torino s množstvom obchodov a reštaurácií.
Ubytovanie:
v rezidencii je k dispozícii výťah a parkovisko s obmedzenou kapacitou, apartmány typu bilocal pozostávajú z obývacej miestnosti s vybaveným kuchynským kútom s TV a dvojlôžkovou pohovkou, zo spálne s dvojlôžkom, sociálneho zariadenia, majú balkón. Niektoré apartmány majú jednolôžkovú pohovku v obývacej časti a tretie lôžko v spálni.
Stravovanie:
bez stravy.
Pláž:

piesočnatá udržiavaná pláž so slnečníkmi a lehátkami (v cene) priamo pred rezidenciou, pozvoľný vstup do mora vhodný aj pre deti.

Doprava:
individuálna alebo autobusová.
Typ stravy:
bez stravy
Informácie o krajine a stredisku:
LIDO DI JESOLO je najväčšie a veľmi dobre vybavené stredisko benátskej oblasti, vzdialené od Bratislavy len cca 670 km, je známe svojimi kvalitnými hotelmi v bezprostrednej blízkosti 15 km dlhej širokej piesočnatej pláže a bohatou ponukou rôznych zaujímavých podujatí počas leta. Je vzdialené 3 km od mestečka Jesolo a je rozdelené na tri časti – Pineta, Lido Centro a Faro. Typická dlhá promenáda pozdĺž celého strediska s množstvom reštaurácií, barov, kaviarničiek a obchodíkov vytvára tú pravú dovolenkovú atmosféru. Magnetom pre deti je zábavný a vodný park s množstvom atrakcií a šmykľaviek. Pre deti sú vhodné aj piesočnaté pláže pozvoľne sa zvažujúce do čistého a pokojného mora. Športovci môžu vyskúšať cyklistické trasy a chodník pre korčuliarov, minigolf, tenisové kurty, motokárové dráhy, krytú verejnú plaváreň s olympijským bazénom a samozrejme vodné športy. Stredisko svojou polohou v blízkosti Benátok, Verony a Bologne je lákadlom pre znalcov histórie a milovníkov umenia a je veľmi obľúbené aj medzi slovenskými turistami. Do Benátok premáva aj pravidelná autobusová doprava zo stanice v centre strediska. Dovolenka v tomto stredisku nesklame rodiny s deťmi ako aj mladšiu a staršiu generáciu – ponúka tiché okrajové časti aj rušnú promenádu, bezpečné kúpanie a slnenie, šport aj zábavu a výhodné nákupy.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (45.5171318422, 12.6826644405)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri