Hodnotenie klientov:  7.5
* * *
Individuálne

Hotel Eddy

Taliansko - Lido di Jesolo

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Rodinne vedený útulný hotel s dobrými cenami a ústretovým personálom  s výhodnou polohou pár krokov od AQUALANDIE, ale v tichom prostredí.
Poloha:
na ulici Via Buonarroti 11, vo velmi tichej lokaliite, asi 250 m od hotelovej pláže s ležadlami v cene, asi 100 m od AQUALANDIE. Zastávka miestnej dopravy je 50 m.
Hotel:
v hoteli sa nachádza bar s terasou, bazén, výťah, reštaurácia. Parkovisko pri hoteli je v cene a má obmedzenú kapacitu.WiFi pripojenie dostupné v celom hoteli, aj na izbách.
Izby:
dvojlôžkové izby s dvomi prístelkami /poschodová posteľ/ sú vybavené trezorom, SAT TV,telefónom, WiFi,  klimatizáciou a balkónom. Majú sociálne zariadenie so sprchou, WC a sušičom na vlasy. Detská postieľka zadarmo na vyžiadanie.
Stravovanie:
polpenzia - raňajky formou bufetu, večera s 3 chodmi formou obsluhy a šalátový bufet.
Pláž:
piesočnatá, vzdialená asi 250 m s pozvoľným vstupom do mora, vhodná aj pre malé deti a neplavcov, plážový servis v cene.
Doprava:

autobusová, individuálna

Typ stravy:
polpenzia
Informácie o krajine a stredisku:

TALIANSKO

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.


SEVERNÝ JADRAN

Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto časť talianskeho pobrežia, nachádzajúca sa v regiónoch Friuli Venezia Giulia a Veneto, je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo oceňujú najmä rodiny s deťmi. Všetky strediská majú veľmi dobre vybudovanú infraštruktúru so zaujímavými atrakciami pre deti i dospelých – nachádzajú sa tu veľké vodné a zábavné parky, športoviská, nekonečné cyklistické trasy a golfové ihriská, ale aj nákupné strediská. Ako všade v Taliansku, aj tu nájdete historické a umelecké poklady, nádhernú architektúru a galérie so vzácnymi dielami nielen talianskych umelcov. 


LIDO DI JESOLO

Najväčšie a veľmi dobre vybavené stredisko benátskej oblasti, vzdialené od Bratislavy len cca 670 km, je známe svojimi kvalitnými hotelmi v bezprostrednej blízkosti 15 km dlhej širokej piesočnatej pláže a bohatou ponukou rôznych zaujímavých podujatí počas leta. Je vzdialené 3 km od mestečka Jesolo a je rozdelené na tri časti – Pineta, Lido Centro a Faro. Typická dlhá promenáda pozdĺž celého strediska s množstvom reštaurácií, barov, kaviarničiek a obchodíkov vytvára tú pravú dovolenkovú atmosféru. Magnetom pre deti je zábavný a vodný park s množstvom atrakcií a šmykľaviek. Pre deti sú vhodné aj piesočnaté pláže pozvoľne sa zvažujúce do čistého a pokojného mora. Športovci môžu vyskúšať cyklistické trasy a chodník pre korčuliarov, minigolf, tenisové kurty, motokárové dráhy, krytú verejnú plaváreň s olympijským bazénom a samozrejme vodné športy. Stredisko svojou polohou v blízkosti Benátok, Verony a Bologne je lákadlom pre znalcov histórie a milovníkov umenia a je veľmi obľúbené aj medzi slovenskými turistami. Do Benátok premáva aj pravidelná autobusová doprava zo stanice v centre strediska. Dovolenka v tomto stredisku nesklame rodiny s deťmi ako aj mladšiu a staršiu generáciu – ponúka tiché okrajové časti aj rušnú promenádu, bezpečné kúpanie a slnenie, šport aj zábavu a výhodné nákupy.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (45.4936710000, 12.6046120000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento