Hodnotenie klientov:  7.5
* * *
Individuálne

Sorrento

Taliansko - Lido di Jesolo

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
príjemný, čiastočne zrekonštruovaný hotel v blízkosti hlavnej tepny strediska - Via A. Bafile - s množstvom rešaturácií, obchodov, zábavných podnikov a iba 30 m od pláže. Príjemný slovensky a česky hovoriaci personál. Plážový servis a požičanie bicykla v cene.
Poloha:
v centre strediska Lido di Jesolo s výhľadom na pešiu zónu a iba 30 m od piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Zábavný park Aqualandia je vzdialený iba 1,6 km a golfový klub 0,7 km.
Hotel:

v hoteli je k dispozícii recepcia, výťah, reštaurácia, parkovisko v cene s obmedzenou kapacitou, Wi-Fi pripojenie v celom hoteli v cene. V hoteli pracuje slovensky alebo česky hovoriaci personál. K dispozícii požičovňa bicyklov. Menšie domáce zvieratá povolené za poplatok.

Izby:
dvojlôžkové izby s jednou prístelkou (posteľ) alebo s dvomi prístelkami (poschodová posteľ), sú vybavené sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, telefónom, SAT TV, trezorom, klimatizáciou (za doplatok), balkónom. V hoteli sú aj 2 priestranné izby, kde je možné ubytovať 5 osôb - sú vybavené manželskou posteľou, samostatným lôžkom a poschodovou posteľou. Pre veľké rodiny je možné ubytovať spolu aj 6 osôb v dvoch izbách so spoločnou chodbou a kúpelňou - v dvojlôžkovej izbe s balkónom a v štvorlôžkovej izbe s balkónom a poschodovou posteľou na 3. poschodí. od roku 2019 k dispozícii aj TV stanice v slovenskom, českom a maďarskom jazyku.
Stravovanie:
polpenzia - raňajky bufetovým spôsobom, večera (za príplatok aj obed) 3-chodové menu podľa jedálneho lístka, šalátový bufet, čerstvé ovocie, dezert. Za príplatok 10 EUR/obed na mieste možnosť doobjednať obedy - výber z jedál (prvý chod, druhý chod s oblohou, šalatový bufet, dezert).
Pláž:
vlastná hotelová piesočnatá pláž iba 30 m od hotela s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (slnečník, ležadlo a kreslo) v cene pobytu.
Doprava:
individuálna alebo autobusová.
Typ stravy:
polpenzia
Informácie o krajine a stredisku:
LIDO DI JESOLO je najväčšie a veľmi dobre vybavené stredisko benátskej oblasti, vzdialené od Bratislavy len cca 670 km, je známe svojimi kvalitnými hotelmi v bezprostrednej blízkosti 15 km dlhej širokej piesočnatej pláže a bohatou ponukou rôznych zaujímavých podujatí počas leta. Je vzdialené 3 km od mestečka Jesolo a je rozdelené na tri časti – Pineta, Lido Centro a Faro. Typická dlhá promenáda pozdĺž celého strediska s množstvom reštaurácií, barov, kaviarničiek a obchodíkov vytvára tú pravú dovolenkovú atmosféru. Magnetom pre deti je zábavný a vodný park s množstvom atrakcií a šmykľaviek. Pre deti sú vhodné aj piesočnaté pláže pozvoľne sa zvažujúce do čistého a pokojného mora. Športovci môžu vyskúšať cyklistické trasy a chodník pre korčuliarov, minigolf, tenisové kurty, motokárové dráhy, krytú verejnú plaváreň s olympijským bazénom a samozrejme vodné športy. Stredisko svojou polohou v blízkosti Benátok, Verony a Bologne je lákadlom pre znalcov histórie a milovníkov umenia a je veľmi obľúbené aj medzi slovenskými turistami. Do Benátok premáva aj pravidelná autobusová doprava zo stanice v centre strediska. Dovolenka v tomto stredisku nesklame rodiny s deťmi ako aj mladšiu a staršiu generáciu – ponúka tiché okrajové časti aj rušnú promenádu, bezpečné kúpanie a slnenie, šport aj zábavu a výhodné nákupy.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (45.4980110000, 12.6236770000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri