Last Minute

Rezidencia Edda

Elegantná a moderná nová budova postavená v roku 2015/2016 sa nachádza v Lignano Sabbiadoro blízko centra aj pláže. PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY Čítať viac
od 510 € 485 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 23.08. - 01.09.

  Pi - Ne 7 nocí
  • Autobusom
  • bez stravy
  cena s poplatkami za apt. 960,00 € 918,00 €
 • 24.08. - 31.08.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  cena s poplatkami za apt. 840,00 € 798,00 €
 • 30.08. - 08.09.

  Pi - Ne 7 nocí
  • Autobusom
  • bez stravy
  cena s poplatkami za apt. 830,00 € 794,50 €
 • 31.08. - 07.09.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  cena s poplatkami za apt. 710,00 € 674,50 €
 • 06.09. - 15.09.

  Pi - Ne 7 nocí
  • Autobusom
  • bez stravy
  cena s poplatkami za apt. 630,00 € 604,50 €
 • 07.09. - 14.09.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  cena s poplatkami za apt. 510,00 € 484,50 €
 • 13.09. - 22.09.

  Pi - Ne 7 nocí
  • Autobusom
  • bez stravy
  cena s poplatkami za apt. 630,00 € 604,50 €
 • 14.09. - 21.09.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  cena s poplatkami za apt. 510,00 € 484,50 €

V cene sú zahrnuté

prenájom na 7 nocí, všetky spotreby, klimatizácia, posteľná bielizeň, 1 parkovacie miesto.

V cene nie sú zahrnuté

Doprava: LUX BUS 120 EUR/osoba, miestenka 8 EUR, príplatok za samostatnú dopravu a za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 20 EUR/osoba. Nástupné miesta: BA bez príplatku, NR, TT - 10 EUR, PN, NM, TN - 14 EUR, PB, ZA, MT, RK - 18 EUR. Povinné príplatky: platba na mieste. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie  KOMFORT alebo poistenie PLUS, asistencia k motorovému vozidlu 2,50 EUR/ deň. Kaucia: 100 EUR/apartmán - v prípade vrátenia nepoškodeného apartmánu sa vracia späť. Ostatné doplatky na mieste:  povinný doplatok za záverečné upratanie apt. 40 EUR/apt., detská postieľka pre deti do 2 rokov 4 EUR/deň (na vyžiadanie), detská stolička 2 EUR/deň /na vyžiadanie/. Zvieratá nie sú povolené. Poplatok za delegátske služby 20 EUR/apartmán/pobyt - nutné objednať v CK. Upozornenie: pri autokarovej doprave je termín nástupu vždy deň pred uvedeným dátumom nástupu na ubytovanie a termín návratu deň po ukončení pobytu.

Rezidencia Edda - viac informácií

Elegantná a moderná nová budova postavená v roku 2015/2016 sa nachádza v Lignano Sabbiadoro blízko centra aj pláže.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

asi 120 m od pláže v letovisku Lignano Sabbiadoro. na adrese Viale Timavo 8. Autobusová zastávka je vzdialená 100 m, vodný zábavný park asi 7 km. Ubytovacia agentúra je vzdialená 2,1 km od domu.
v modernom objekte sa nachádza aj výťah, všetky apartmány sú vybavené moderným nábytkom, majú sociálne zariadenie, SAT TV, sušič na vlasy, umývačku riadu, práčku. trezor, mikrovlnnú rúru, kávovar, klimatizáciu v cene, balkón. K dispozícii je za doplatok na mieste 4 EUR/deň aj Wi-Fi - nutné objednať pri rezervácii zájazdu, nie je určené na sťahovanie veľkého objemu dát. Parkovanie 1 osobného auta /nie SUV ani mikrobus/ na apartmán je v cene - parkovisko je priamo pri rezidencii alebo ďalšie 800 m od budovy. Detská postieľka pre deti do 2 rokov je na vyžiadanie - nutné žiadať pri rezervácii zájazdu. V cene prenájmu je aj posteľná bielizeň /jedna súprava na osobu a týždeň/. Popis apartmánov: BILOCAL B1 pre max. 4 osoby pozostáva z obývacej miestnosti s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, jednej spálne s dvojlôžkom a menším balkónom, apartmán je na 1. poschodí. BILOCAL B2 pre max. 4 osoby je rovnaký ako B1, ale má dva balkóny a nachádza sa na 1., 2., 3., a 4. poschodí. BILOCAL BT pre max. 4 osoby je rovnaký ako B1, ale má balkón lemujúci celý apartmán. Je umiestnený na 2., 3., a 4. poschodí. TRILOCAL CX pre max. 6 osôb je dvojpodlažný, nachádza sa na 5. a 6. poschodí, pozostáva z obývacej miestnosti s kuchynským a jedálenským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, kúpeľne s umývadlom a WC na jednom poschodí a z dvoch dvojlôžkových spálni a dvoch kúpeľní na ďalšom poschodí. Z obývacej miestnosti je vstup na  široký balkón s panoramatickým výhľadom na more.
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je asi 120 m od budovy. Plážový servis nie je v cene prenájmu. Na pláži možnosť zadarmo Wi-Fi.
bez stravy

individuálna a autobusová. Klienti cestujúci autobusovou dopravou si prevezmu klúče od apartmánu v kancelárii vzdialenej asi 2,1 km.

Informácie o krajine a stredisku

Lignano

Informácie o krajine a stredisku

TALIANSKO

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.

SEVERNÝ JADRAN

Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto časť talianskeho pobrežia, nachádzajúca sa v regiónoch Friuli Venezia Giulia a Veneto, je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo oceňujú najmä rodiny s deťmi. Všetky strediská majú veľmi dobre vybudovanú infraštruktúru so zaujímavými atrakciami pre deti i dospelých – nachádzajú sa tu veľké vodné a zábavné parky, športoviská, nekonečné cyklistické trasy a golfové ihriská, ale aj nákupné strediská. Ako všade v Taliansku, aj tu nájdete historické a umelecké poklady, nádhernú architektúru a galérie so vzácnymi dielami nielen talianskych umelcov. 

LIGNANO

Známe a vyhľadávané letovisko, oddelené riečkou Tagliamento od Bibione a pozostávajúce z troch častí. Najstaršej a najzelenšej Pinety s Parkom Hemingway, pokojnej Riviery s prístavom a golfovým ihriskom a najrušnejšej časti Sabbiadoro s nákupnými a zábavnými možnosťami. Všetky časti spája niekoľkokilometrová piesková pláž rozdelená na približne 20 sektorov so slnečníkmi a ležadlami. V celom stredisku je množstvo hotelov, penziónov a apartmánových domov, nechýba typická dlhá nákupná promenáda. Lignano ponúka predovšetkým najmladším návštevníkom zábavu a rôzne aktivity – veľký aquapark, zoologickú záhradu Punta Verde, lunapark, zábavno - didaktický park Gulliverlandia a Junior park. Na pláži je možnosť pripojenia zadarmo ku Wi-Fi, stačí požiadať o prístup v plážovom bare Terazza a Mare (Lungomare Trieste) alebo v informačnej turistickej agentúre Agenzia Turismo FVG /vyžaduje sa ID alebo pas/.

           

Naši partneri