Hodnotenie klientov:  9.6
* * * +
Individuálne

Rezidencia Edda

Taliansko - Lignano

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Elegantná a moderná nová budova postavená v roku 2015/2016 sa nachádza v Lignano Sabbiadoro blízko centra aj pláže.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
asi 120 m od pláže v letovisku Lignano Sabbiadoro. na adrese Viale Timavo 8. Autobusová zastávka je vzdialená 100 m, vodný zábavný park asi 7 km. Ubytovacia agentúra je vzdialená 2,1 km od domu.
Ubytovanie:
v modernom objekte sa nachádza aj výťah, všetky apartmány sú vybavené moderným nábytkom, majú sociálne zariadenie, SAT TV, sušič na vlasy, umývačku riadu, práčku. trezor, mikrovlnnú rúru, kávovar, klimatizáciu v cene, balkón. K dispozícii je za doplatok na mieste 20 EUR/týždeň aj Wi-Fi - nutné objednať pri rezervácii zájazdu, nie je určené na sťahovanie veľkého objemu dát. Malé domáce zvieratá sú povolené za poplatok na mieste 49 EUR/týždeň. Parkovanie 1 osobného auta /nie SUV ani mikrobus/ na apartmán je v cene - parkovisko je priamo pri rezidencii alebo ďalšie 800 m od budovy. Detská postieľka pre deti do 2 rokov je na vyžiadanie za poplatok 20 EUR/týždeň - nutné žiadať pri rezervácii zájazdu. V cene prenájmu je aj posteľná bielizeň /jedna súprava na osobu a týždeň/. Popis apartmánov: BILOCAL B1 pre max. 4 osoby pozostáva z obývacej miestnosti s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, jednej spálne s dvojlôžkom a menším balkónom, apartmán je na 1. poschodí. BILOCAL B2 pre max. 4 osoby je rovnaký ako B1, ale má dva balkóny a nachádza sa na 1., 2., 3., a 4. poschodí. BILOCAL BT pre max. 4 osoby je rovnaký ako B1, ale má balkón lemujúci celý apartmán. Je umiestnený na 2., 3., a 4. poschodí. TRILOCAL CX pre max. 6 osôb je dvojpodlažný a nachádza sa na 5. a 6. poschodí a má navyše ešte jednu spálňu s dvomi lôžkami.
Stravovanie:
bez stravy
Pláž:
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je asi 120 m od budovy. Plážový servis nie je v cene prenájmu. Na pláži možnosť zadarmo Wi-Fi.
Doprava:

individuálna a autobusová. Klienti cestujúci autobusovou dopravou si prevezmu klúče od apartmánu v kancelárii vzdialenej asi 2,1 km.

Typ stravy:
bez stravy
Informácie o krajine a stredisku:

TALIANSKO

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.

SEVERNÝ JADRAN

Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto časť talianskeho pobrežia, nachádzajúca sa v regiónoch Friuli Venezia Giulia a Veneto, je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo oceňujú najmä rodiny s deťmi. Všetky strediská majú veľmi dobre vybudovanú infraštruktúru so zaujímavými atrakciami pre deti i dospelých – nachádzajú sa tu veľké vodné a zábavné parky, športoviská, nekonečné cyklistické trasy a golfové ihriská, ale aj nákupné strediská. Ako všade v Taliansku, aj tu nájdete historické a umelecké poklady, nádhernú architektúru a galérie so vzácnymi dielami nielen talianskych umelcov. 

LIGNANO

Známe a vyhľadávané letovisko, oddelené riečkou Tagliamento od Bibione a pozostávajúce z troch častí. Najstaršej a najzelenšej Pinety s Parkom Hemingway, pokojnej Riviery s prístavom a golfovým ihriskom a najrušnejšej časti Sabbiadoro s nákupnými a zábavnými možnosťami. Všetky časti spája niekoľkokilometrová piesková pláž rozdelená na približne 20 sektorov so slnečníkmi a ležadlami. V celom stredisku je množstvo hotelov, penziónov a apartmánových domov, nechýba typická dlhá nákupná promenáda. Lignano ponúka predovšetkým najmladším návštevníkom zábavu a rôzne aktivity – veľký aquapark, zoologickú záhradu Punta Verde, lunapark, zábavno - didaktický park Gulliverlandia a Junior park. Na pláži je možnosť pripojenia zadarmo ku Wi-Fi, stačí požiadať o prístup v plážovom bare Terazza a Mare (Lungomare Trieste) alebo v informačnej turistickej agentúre Agenzia Turismo FVG /vyžaduje sa ID alebo pas/.

           

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (45.6929310000, 13.1495510000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento